Hoci Moniku vídať každú nedeľu na obrazovke ako porotkyňu v Superstar, veľa roboty v skutočnosti nemá. Vysielajú sa predtočené diely a kedy sa budú natáčať živé časti, je zatiaľ otázne. Vlastne ani nie je jasné, či sa tehuľka vôbec stihne do súťaže vrátiť. Budúci rodičia však doma nezaháľajú. Chystajú hniezdo pre bábätko, ktoré sa má narodiť o pár týždňov.

Zbije Haberu?

Teda, činí sa hlavne Makhmud, pretože speváčka vo vysokom štádiu tehotenstva už sťahovať nábytok nemôže. MMA zápasník však zvládne všetko ľavou zadnou. A nielen vymaľovať dom. Monike chce v záhrade vybudovať aj saunu a bazén.

Popri tom však stíha sledovať aj telku. Jeho láska sa mu ako prísna porotkyňa páči, no nad niektorými súťažacimi krúti hlavou. Keď vidí ich výkony, hovorí si, že by na kasting mohol aj on.

„Akí pacienti tam chodia, to som nevidel. Keď skončím s MMA, trebárs tam pôjdem spievať a bude zo mňa Superstar. Myslím, že mi nepovedia nie, pretože by dopadli zle,“ vtipkoval nedávno zápasník v rádiu. Má pravdu. Živému terminátorovi by aj kat Palo Habera určite odpustil falošný spev.