Niektorí ho milujú, iní nenávidia. Napriek tomu, že reštaurácie a wellness praskajú vo švíkoch a všade cítiť romantiku, nie všetci oslavujú Valentína. Ako ho prežívajú seriáloví Oteckovia?

Filip Tůma (42)

„Tento sviatok ,zamilovaných‘ som nikdy špeciálne neprežíval a dodnes ho nepovažujem za nejaký výnimočný deň. Moju ženu zoberiem na večeru hocikedy počas roka a nemusí to byť akurát na Valentína. Nie som typ muža, ktorý si ženu ,uctí‘ len jeden deň v roku, ale hocikedy mi napadne kúpiť kvety, tak ich domov prinesiem, bez ohľadu na to, či je 14. 2., alebo nejaký iný deň v roku,“ priznal sa Filip, ktorý žije so speváčkou a herečkou Nelou Pociskovou (29).

Nela Pocisková a Filip na prechádzke s deťmi.
Nela Pocisková a Filip na prechádzke s deťmi.
Zdroj: Instagram/@pociskova.nela

Braňo Deák (37)

„Mne na tomto, ale aj iných sviatkoch, prekáža, že sa skomercionalizovali. Obchody sú plné vecí v tvare srdiečok, ruží... Takýto konzum vo mne zabíja akúkoľvek romantiku. Preto nie som ani fanúšik sviatku svätého Valentína.

Herec s manželkou Ladislavou.
Herec s manželkou Ladislavou.
Zdroj: Instagram

Ak máte niekoho radi, malo by to platiť celoročne, nielen jeden deň v roku. A kvety odo mňa moja partnerka dostáva počas roka kedykoľvek,“ pousmial sa Braňo, ktorého čaká doma manželka Ladislava.