Česká hviezda skupiny Monkey Business sa netají tým, že do poroty SuperStar si ho vybrali aj pre to, že je rád stredobodom pozornosti. Potešil sa, lebo mu to pripomína časy, keď hodnotil súťažiacich zo svojho gauča. Už v prvých častiach potvrdil, že šoumenstvo má v krvi. Najmä keď sa pred porotou objaví pekná súťažiaca.

Je vaše vystupovanie v šou spontánne alebo niektoré situácie musíte zahrať?

Museli by sme byť veľmi dobrí herci, pretože city sa hrajú ťažko. Ja by som nemohol byť prísny kat, pretože taký nie som. Vždy sa snažím všetko obrátiť na humor.

V odvysielaných častiach sa nedalo nevšimnúť, že ste boli z pekných žien doslova paf. Ako na to reagovala vaša manželka Tereza?

Je pravda, že mi povedala, že sa jej to nepáčilo. Vravela, pôsobíš sympaticky a bezprostredne, ale niečo už bolo cez. Vysvetlil som jej, že je to zostrihané z rôznych situácií – napríklad srdiečka, čo mi dali strihači okolo hlavy. Ale priznávam, že niektoré reakcie boli trošku cez. Ospravedlnil som sa a uistil ju, že žiadnu novú manželku a partnerku nehľadám, keďže dokonalú mám doma a že som to tak nemyslel.

Doposiaľ najvýraznejšie ste reagovali na krásku z Uzbekistanu. Bolo vidieť, že s Paľom Haberom ste z nej boli priam vykoľajení.

S Paľom sme si všimli, že nespievala dobre, ale mala obrovský pôvab. Nie je v tom žiaden sexuálny podtón. Manželka povedala, že sme tú babu svojimi komentármi rozhodili, ale ja si myslím, že nám iba nerozumela a mala zlú češtinu.

Je vaša manželka žiarlivá?

Je zdravo žiarlivá. Ale aj ja. (Smiech.) Keď som prišiel do tetovacieho štúdia a ona si na chrbát dávala tetovať nášho psa Tobiáša, bola v podprsenke a zozadu ju tetoval najlepší český tetovač Musa. Mimoriadne krásny chlap, navyše s postavou bývalého hokejistu. To viete, čo som si začal namýšľať. Neoplatí sa však utápať v žiarlivosti, človek, ak chce, podvedie a polovička to nezistí.

Dočítala som sa, že ste v súkromí výbušný. Znamená to, že máte občas talianske manželstvo?

Nie, my sme mierni ľudia. Aj keď ja som výbušný, nie na manželku, ale na iné veci, napríklad keď niečo opravujem a chystám a nejde mi to.

Keď občas manželku vytočíte, čím si ju udobrujete?

Myslím, že na ženy platí humor a, samozrejme, aj pekný kvet alebo parfum.

Veríte na osudovú lásku, keďže už jedno manželstvo máte za sebou?

Na osudovú lásku neverím, lebo neverím na osud. Verím na šťastie, že som spoznal chalanov z kapely a mal som šťastie na rodičov a na manželku. Toľko zlých ľudí behá po svete, pretože ich kreténi rodičia nevychovali. Ja som však s prvou manželkou deti nemal, až s druhou.

Prečo vám prvé manželstvo nevyšlo?

Bola to hollywoodska svadba. Veľmi som sa do nej zamiloval, po štyroch mesiacoch ju požiadal o ruku a o dva mesiace sme sa brali. Mal som pocit, že to bola osudová žena, ale o pol roka sme sa rozišli. Rozvod však bol až o tri roky. Neboli sme spolu, no ja som lenivý človek a nechcelo sa mi to riešiť. No bolo to jasné, ona už niekoho mala. Až Tereza – teda súčasná manželka, mi povedala, že haló, asi by si sa mal rozviesť. Nebolo jej príjemné, že chodí so ženáčom, aj keď sme dávno so ženou nežili.

Pošuškávalo sa, že ste prvú manželku Karolínu opustili, keď dostala rakovinu.

Ona ešte nebola chorá, až potom. To je nezmysel a zdá sa mi, že sme už boli aj rozvedení.

S manželkou Karolínou trvalo manželstvo iba rok. Dnes priznáva, že sa unáhlil.
Zdroj: TV Markíza, Archív

Dnes ste v kontakte?

Neviem o nej nič, iba že sa jej z rakoviny podarilo dostať. Občas sa náhodne stretneme v uliciach Prahy a prehodíme pár slov. Napriek tomu, že som ju ja opustil a ublížilo jej to, prešli už roky a nemyslím si, že proti mne niečo má.

Kým ste neboli ženáč, boli ste sukničkár?

Sú veci, o ktorých džentlmen nehovorí, ale roková hviezda sa vo mňa nezaprie. (Smiech.) Ale teraz vážne, ak som bol bez záväzkov, tak som si užíval…

Dnes už záväzky máte, a to manželku a dve krásne dcérky Anežku (2,5) a polročnú Máriu. Ako sa o ne staráte?

Upratujem hračky, umývačku riadu a manželke všetko zľahčujem sušičkou a robotickým vysávačom. Dcéry sú rozkošné. Práve minulý týždeň predvádzala Anežka šou. Varí nám jedlo a kávu. Je taká roztomilá a ja som ten najšťastnejší otec.

Netúžite po synovi?

Syna by som chcel. Na druhý deň po druhom pôrode som žene v nemocničnej izbe povedal, že pokračujeme. A ona rozrezaná a zničená po cisárskom reze len skonštatovala, že som „blbec“ a ani náhodou. S odstupom času možno skúsime. Ukáže čas...