Špekulácie, že herec Braňo Deák to má v markizáckom seriáli Oteckovia viac než nahnuté, sa šíria už niekoľko týždňov. Veriť im si žiadalo aj kúsok fantázie, pretože jeho rola rozvodového právnika Alexa sa v scenári objavovala od úplného začiatku a patrila ku kotevným postavám v projekte.

Práve štvorlístok televíznych oteckov v podaní hercov Filipa Tumu, Vladimíra Kobielskeho, Mareka Fašianga a spomínaného Deáka tvoril kostru deja, v ktorom sa už za vyše 600 dielov riešilo všeličo.

Plní mu peňaženku

Ďalším argumentom, prečo by nebolo v prípade Braňa príliš logické opustiť rozbehnutý vlak, je aj finančná stránka, ktorá určite poteší. Seriál sa vysiela od začiatku roka 2018 a vo výhľade rozhodne nie je jeho koniec, aj keď taký divácky ošiaľ ako v minulosti už nevyvoláva. Hlavným postavám vrátane Deákovej tak cinkajú zaujímavé sumičky v hodnote tisícok eur čoby plat za účinkovanie v projekte.

Napriek všetkým plusom, ktoré sa pri bežnom zamyslení núkajú, došlo k nečakanej situácii a Deák podľa zistení Šarmu skutočne v Oteckoch končí. „Áno, Braňa zo seriálu vyškrtli bez nejakého väčšieho vysvetlenia. Bolo to veľmi prekvapujúce, ale taký je osud umelcov. Raz si tu, potom nie si,“ tvrdí náš zdroj zo štábu. Oslovili sme aj samotného herca, ale ten na naše telefonáty a esemesky do uzávierky nereagoval.

Pokračovanie na nasledujúcej strane.