Mnohé celebrity a osobnosti z rôznych oblastí spoločenského, kultúrneho i vedeckého života v týchto chvíľach spokojne dospávajú zameškané hodiny zo sobotňajšej noci. Tá patrila 20. ročníku charitatívneho Plesu v opere. 

Približne tristo párov tancovalo v historickej budove Slovenského národného divadla. Medzi prvými sa ku smotánke zachcelo futbalistovi a plesovému debutantovi Jánovi Ďuricovi, ktorý výberom svojej partnerky prítomných hostí zaskočil.  

Vysmiata milenka

Po červenom koberci si hrdo viedol niekdajšiu účastníčku Miss Universe 2013 Dianu Kačurovú. Zo záberov, ktoré okamžite obleteli média, muselo pichnúť pri srdci najmä Ďuricovu expartnerku Magdalénu Šebestovú (36).

O to viac, že ona na spomínanom plese kedysi bola, ale len ako doprovod módneho návrhára Lukáša Kimličku. S futbalistom sa tam nikdy nedostala.

KONIEC V RAJI Na sklonku roka 2019 priznala rozchod aj bývalá Miss Slovensko Magdaléna Šebestová (36), ktorej stroskotal vzťah so životným partnerom, bývalým futbalistom Jánom Ďuricom (37). O rodičoch dcéry Niny (4) sa už v máji začalo pošuškávať, že prechádzajú krízou.
Zdroj: INSTAGRAM

Ani teraz tak po boku Jána nestála matka jeho dcéry Niny (4), ale od ucha k uchu vysmiata Kačurová, ku ktorej sa priznal len nedávno.

Reakcia Šebestovej však nenechala na seba dlho čakať. Na sociálnej sieti sa objavilo čosi ako jej štipľavý odkaz. Aj keď nebola priama, ale medzi riadkami sa dalo prečítať, čo si myslí o Ďuricovej chuti po tanečnom parkete s inou.

Magda sa na záberoch sánkuje s Ninkou, pričom rodinnú idylku dopĺňajú veľavravné slová o tom, že ona má priority jasné.

Ktovie, možno i preto sa športovec netváril dvakrát nadšene, skôr zduto, keď svoju milenku na plese uvádzal prvýkrát do spoločnosti. 

Na druhej strane Šebestová a Ďurica si kvôli spoločnému dieťaťu udržali aspoň aké také korektné vzťahy. Cez vianočné sviatky jeden druhého vyhľadali. 

Adela v akcii

Korektné vzťahy má  podľa všetkého aj moderátorka Adela Vinczeová  s organizátormi Plesu v opere. Tí sa snažia udržať hostí na uzde a o žiadny rozruch okolo projektu nestoja.

Lenže pri príchode manželského páru Ivany a Mariána Gáborikovcov si známa blondínka pripravila drobnú lesť a spôsobila tým menší cirkus.