Lucia Hurajová sa opäť zviditeľnila na tohtoročnom Plese v opere ako moderátorka. V róbe, ktorú jej pripravil módny dizajnér Marcel Holubec doslova žiarila. Témou plesu bola rapsódia šťastia a tak vznikli ružové éterické šaty, z hodvábnej organzy, v ktorých sa mala moderátorka vznášať ako na obláčiku. Na róbu použil tridsať metrov látky. Zaujímavosťou šiat je, že pod ružovou látkou sa ukrývajú vlastne druhé, strieborné šaty, ktoré sa dajú plnohodnotne využiť.  Moderátorka  povedala, že šaty sú ľahké, ale pohybovať sa v objemnej sukni nebolo jednoduché. Miestami potrebovala v zákulisí asistenta.

PLES 2019: Šaty Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej boli spredu nádherné. Ale keď sa otočila...

Nádherná róba moderátorky 19. ročníka Plesu v opere.
Nádherná róba moderátorky 19. ročníka Plesu v opere.
Zdroj: Ples v opere

Najväčšie poklady

Lucia Hurajová bola na Plese v opere aj v roku 2018, vtedy mala oblečenú nádhernú červenú róbu s odhalenými ramenami. Nedalo sa nevšimnúť si, že je veľmi vychudnutá. 

Lucia na Plese v opere v roku 2018 s manželom.
Lucia na Plese v opere v roku 2018 s manželom.
Zdroj: Ples v opere

Zdôvodnila to tým, že dojčí dve deti naraz už minimálne rok a veľmi sa nevyspí.  Herečka, ktorej nevyšlo manželstvo s hudobníkom Oscarom Rózsom, sa druhýkrát vydala a dnes je mamou troch detí. Manželovi Richardovi porodila syna Maximiliána (5) a jednovaječné dvojičky Izabelu a Sofiu (2), ktoré sa narodili v decembri 2016. Hrdá mama sa o radosť z najväčších pokladov delí s ľuďmi aj na instagrame. Zo záberov je jasné, že je u nich naozaj veselo. Veď sa pozrite.

FOTOGRAFIE NÁJDETE VO FOTOGALÉRII TU.