Neprehliadnuteľnú blondínku poznáte ako bývalú playmate, ktorá sa často ukazovala v spoločnosti a celebritné žúrky boli doslova jej životom. Po tom, čo sa vydala za Američana Thomasa a minulý rok v auguste porodila dcérku Liu, sa jej život diametrálne zmenil.

Momentálne sú s Liou na Slovensku.
Momentálne sú s Liou na Slovensku.
Zdroj: Archív J.N.M.

Dojatá: TOTO sú slová čerstvej mamičky Natálie Hatalovej o pôrode a dcérke

Osamotená

Na Slovensku bola Jana slobodná, bezdetná, chodila na žúrky, jednoducho žila vo víre spoločenského života. „Teraz som žienka domáca. Život v cudzine nie je ľahký, navyše Amerika nie je moja vysnívaná krajina. Myslím tým na život, lebo inak Ameriku milujem, ale ako dovolenkár. Situácia je teraz taká, že nejaký čas tam budeme musieť zotrvať, keďže manžel tam otvoril firmu. Môj život sa doslova a do písmena dá označiť: žena na materskej,“ smeje sa. Celé dni jej zaberajú práce okolo dieťaťa a domu. „Maximálne idem do fitka a na nákup do obchodu,“ opisuje svoj denný režim. Priznáva, že keď sa s Thomasom spoznala, netušila, aké nástrahy môže mať život s cudzincom. „Neriešila som to, vôbec mi nenapadlo, aké to môže byť komplikované. Pohádame sa, príde ponorka a nemám kam ísť. Iba odletieť domov,“ smeje sa. „Život s cudzincom komplikovaný veru je. Už len presťahovať sa nie je jednoduché a potom sa na novom mieste etablovať. Neviem, či to vyrieši čas alebo je to otázka miesta či spôsobu, ako žijeme, keďže je to menšie mesto pri Washingtone,“ zamýšľa sa.

Janka je vydatá za Američana Thomasa.
Janka je vydatá za Američana Thomasa.
Zdroj: Archív J.N.M.

Rozvedený Peter Kočiš o ženách: Máloktorý chlap to znesie

Jane chýba rodina a priatelia, ale aj rušnejší život, na aký bola zvyknutá v Bratislave. „Okrem manžela tam vôbec nikoho nemám, s nikým sa nestýkam. Už som asi v takom veku, že si neviem vytvárať nové priateľstvá. Tie, ktoré mám doma, sú dlhodobé, vybudované za veľa rokov, a keďže som dosť špecifická, chýbajú mi ľudia mojej krvnej skupiny. Nie s každým si rozumiem,“ sťažuje sa blondínka na samotu a priznáva, že by sa jej zišla dobrá parťáčka. V jej americkom domove za ňou ešte nebol nikto zo Slovenska. „Asi je to tým, že na Slovensko chodím každé dva mesiace. Možno časom, keď malá bude väčšia, sa to zmení, keď budeme môcť viac cestovať. Zvyknúť si na to, že som stále na jednom mieste, je pre mňa ťažké. Dosť veľká zmena oproti môjmu predošlému životu,“ vysvetľuje.

V Amerike vedie Janka jednotvárny život.
V Amerike vedie Janka jednotvárny život.
Zdroj: Archív J.N.M.

Sokyne Dara Rolins a Jasmina Alagič na spoločnej akcii: Jedna druhej sa radšej vyhýba!

Rutina

Denný program má stereotypný. „Ráno vstanem dosť skoro, to je tak, keď máte malé dieťa. Je okolo neho veľa roboty. Keď sa o ňu postarám, idem cvičiť a malá je zatiaľ dve hodiny v detskom centre. Prídeme domov, upracem, navarím, ideme sa prejsť, pozriem internet. Potom príde domov muž, navečeriame sa a je koniec dňa. Malá zaspí a som rada, že spím aj ja,“ objasňuje svoju rutinu. A čo takému Američanovi chutí od Slovenky? Ani pri varení sa Janka nemusí príliš pretrhnúť: „Má rád steaky, jedol by ich stále dookola. Teda dosť často mu ich pripravujem, stačí mu mäso a zelenina, ľahké jedlá. A vždy odo mňa chce zelenú pastu s krevetami, viem to uvariť a pripraviť fakt výnimočne.“

Sedemmesačná dcéra Lia je pre ňu všetkým, kvôli nej zmenila svoj párty život na ten žienky domácej.
Sedemmesačná dcéra Lia je pre ňu všetkým, kvôli nej zmenila svoj párty život na ten žienky domácej.
Zdroj: Archív J.N.M.

Marianna Ďurianová už teraz chystá pre syna Romanka sľubnú kariéru

Vo fitku si bývalá playmate tiež nové kamošky nenašla. Tvrdí, že je dosť stará na to, aby sa menila. „Nedokážem zmeniť svoj životný štýl úplne, som spoločenský typ a ani to nechcem zmeniť, lebo to ma robí šťastnou. Na cvičení som sa spoznala s jednou Ruskou, tá mi je ešte tak najbližšie, ale tiež to nie je úplne ono. Vo fitku máme rôzne špeciálne hodiny, chodím aj na balet, ktorému som sa venovala polovicu života. Je to veľmi dobré na stabilitu. Od pôrodu som schudla dvadsať kíl, teda všetko, čo som nabrala. Som naspäť na svojej váhe. Pustila som sa aj do štúdia, robím si školu na imidž poradenstvo a rôzne veci týkajúce sa módy. Je to medzinárodná škola, ale náročná na čas, takže som sa rozhodla pre online formu. Ktovie, čomu sa budem neskôr venovať, zatiaľ mi to pomáha spestriť si jednotvárne dni,“ uzatvára Jana.

Na Slovensku ostanú asi mesiac. „Vidím na malej, že jej chýba daddy. Veľmi sa ľúbia,“ hovorí Janka.
Na Slovensku ostanú asi mesiac. „Vidím na malej, že jej chýba daddy. Veľmi sa ľúbia,“ hovorí Janka.
Zdroj: Michal Smrčok

FOTO: Haydu v čižmách, Svarinská v sandálikoch. Aprílové počasie spôsobuje celebritám chaos

Som trúba - posťažoval sa Jakub Prachař a na reči o rozvode reagoval zvláštne...

Kabelka ako šperk: Martina Mečiarová prezradila, čomu sa pri ich kúpe vyhýba