Strih by aj sedel, ale v rozstreli načuchraného hára ťahá spevák Nagy doslova za kratšie kučery!

Bývalá markizáčka a životná koučka Andrea Vadkerti nedávno zverejnila svoj záber z dôb, keď ešte drala vysokoškolské lavice. Pochválila sa totiž výkazom o štúdiu z roku 1994, keď mala sladkých dvadsať rokov.

Na hlave mala hustú hrivu, ktorú by jej aj dnes závidel známy milovník trvalej Peter Nagy. Ten je svojimi tupírovanými účesmi povestný a korienky vlasov si azda stráži viac ako svoje honoráre zarobené muzikou.

Objektívne však treba zhodnotiť, že keď pred pár dňami zavesil univerzitnú fotku z roku 1970 na internet, tak na vlny Andrey sa ani zďaleka nechytal...

Feministka?    

Vadkerti si pri pohľade na svoj index zaspomínala na iné problémy.

„Učiť sa ma začalo baviť najviac ku koncu VŠ a po 35ke. Také vyhrabané svedectvo mi pripomenulo všeličo o tom, o čo mi šlo v minulosti. Napríklad o priezvisko bez -ová som požiadala, keď mi odmietli odobriť prihlášku na medzinárodné vzťahy na prestížnu Cornelluniversity. Nechceli,aby SR reprezentovala študentka s maďarskou národnosťou,“ uviedla Andrea s tým, že náplasťou jej bolo aspoň to, že študovala netradičný predmet - feminizmus.

„Ešte viac ma potešila spomienka, že svoje prvé poznatky o koučingu v roku pána 1994 som dostala od bývalého šéfa rakúskej banky. A veselé je, že každý rok má zápis iný rukopis, lebo som vždy natiahla svoj pobyt v USA do poslednej možnej chvíle. Zapisoval ma vždy aktuálny frajer,“ priznala úsmevnú príhodu Andrea na sociálnej sieti.