Viete, že herečka najprv vyštudovala andragogiku na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského a až potom nasledovalo herectvo na Vysokej škole múzických umení? S hraním začala už ako desaťročná, keď si zahrala vo filme o Sláve a tráve. Dlhé roky bola členkou Radošinského naivného divadla, až napokon zakotvila na našej prvej scéne. Zahrala si aj v mnohých filmoch a seriáloch. Teraz hviezdi v Oteckoch, kde si vyskúšala, aké je to byť matkou troch chalanov.

Vždy patrila k najkrajším herečkám.
Vždy patrila k najkrajším herečkám.
Zdroj: Archív, Instagram M. H.

Presvišťalo to

Doma má Monika dcéru Zaru a syna Leonarda a žije v usporiadanom manželstve s tanečníkom Jarom Bekrom. Zosobášili sa pred viac ako desiatimi rokmi v bratislavskom Dóme svätého Martina a manželia stále pôsobia ako čerstvo zamilovaní.

S Jozefom Vajdom v seriáli Hoď svišťom.
S Jozefom Vajdom v seriáli Hoď svišťom.
Zdroj: Archív, Instagram M. H.

Herečka sa svojím romantickým manželstvom pochválila aj na sociálnej sieti: „Pred desiatimi rokmi sme mali po Štedrom večere s Jarkom naplánovaný výlet do Paríža, ale keďže na Vianoce nás čakal najkrajší dar, že čakáme Zarinku, tak celý výlet sme zrušili a pre istotu sme neleteli. Splnili sme si to teraz po desiatich rokoch. Ha, keby mi vtedy dakto povedal, že o desať rokov tam pôjdeme, tak by sa mi to zdalo dlho. Teraz sa mi zdá, že tých krásnych desať rokov presvišťalo, akoby to bolo včera.“ 

Zahrala si aj princezné.
Zahrala si aj princezné.
Zdroj: Archív

Monika sa raz vyjadrila, že ich dcéra má veľa záujmov a snov, ktoré vraj mala v detstve aj ona. Preto sa manželia snažia plniť sny nielen sebe, ale aj svojim deťom.