Speváčka a jej exotický zjav si získal srdcia slovenského publika už počas druhého ročníka Česko Slovenskej SuperStar. Dnes robí skvelú hudbu a objavuje sa na najprestížnejších akciách nášho šoubiznisu, ktorým sa však musí prispôsobiť a obľúbené ležérne oblečenie nechať doma.

Celeste tvrdí, že väčšina týchto kúskov je z bežných obchodov a nepotrpí si na luxusné značky.
Celeste tvrdí, že väčšina týchto kúskov je z bežných obchodov a nepotrpí si na luxusné značky.
Zdroj: Tony Štefunko

Celeste nás pustila do svojho bytu a dokonca aj do svojho šatníka, ktorý vlastne predstavuje jedna celá miestnosť. Pri pohľade na množstvo krásnych rób, topánok a šperkov možno málokomu napadne, že to nie sú žiadne predražené outfity, ale len zaujímavé kúsky z bežných obchodov. Speváčka tvrdí, že si nikdy nepotrpela na značky a dokonca si nekupuje ani kožené topánky či kožušiny. Považuje to za zbytočné, ak dnes technológie dokážu vyrobiť skvelé napodobeniny.

Hlavne pohodlne

Celeste priznala, že počas bežných dní je u nej v oblečení dôležitá funkčnosť a nie krása. „Ak idem na nejakú večernú akciu, dám si outfit, v ktorom sa zle dýcha alebo štekle, z ktorých, ešte aj keď sa ráno zobudím, ma príšerne bolia nohy. Ale na bežné nosenie si kupujem len kúsky, ktoré sú, samozrejme, pekné, ale hlavne pohodlné,“ vysvetlila. Konkrétne ide o džínsy, sukňu, saká, body na telo, vysoké, ale pevné čižmy. Dominuje čierna farba, ktorá sa skôr považuje za smutnú. Speváčka sa v momente obránila, že čierna farba v jej šatníku nie je preto, aby odrážala nejakú jej náladu alebo pocity. Ona ju jednoducho miluje.

Svoje miesto majú aj topánky na vysokom opätku. Speváčka ich nosí iba do spoločnosti.
Svoje miesto majú aj topánky na vysokom opätku. Speváčka ich nosí iba do spoločnosti.
Zdroj: Tony Štefunko

Závislá od náušníc

Niektoré dámy sú závislé od nakupovania kabeliek a topánok, no jej slabosťou sú náušnice. „Milujem veľké visiace alebo aj kruhy sa mi veľmi páčia. Mám taký pocit, že to zrazu z dievčaťa urobí ženu. Uvedomujem si aj to, že mám plnšie líca a nemám vôbec ostré črty tváre, a náušnice mi dávajú pocit, že mám menšiu tvár,“ hovorí. Podotýka však, že jej šperky nie sú žiadne predražené kúsky, ale väčšinou obyčajná bižutéria. Priznala však, že sa predsa len u nej nájdu doma dva drahšie kúsky – jeden šperk dostala ako dar, druhý si kúpila sama a o to viac sa mu teší. 

Má rada pohodlnú obuv.
Má rada pohodlnú obuv.
Zdroj: Tony Štefunko

Prepad skríň

Speváčka je vraj po mame a má radšej elegantnejší štýl. Naopak, jej mladšia sestra Carmel je skôr ležérnejší a športovejší typ. To je aj dôvod, prečo si sestry navzájom kradnú veci. „Väčšinou jej ukradnem tričká a bundy, lebo na tie pohodlné veci má naozaj skvelý vkus. A ona mne kradne všetky tie krajšie šaty, lebo ja som elegantnejší typ a chodím častejšie na spoločenské akcie. Každá z nás si nakupuje svoje, ale zároveň vieme, že si môžeme vybrakovať skrine navzájom.“

Veci, ktoré Celeste vyradila zo svojho šatníka, veľakrát podarovala mladšej sestre, ktorá bola vždy o niečo chudšia alebo ich venovala charite. Zdá sa, že ak by sme spojili šatníky oboch dám, bola by to jedna pekná halda oblečenia.