V čase pandémie koronavírusu sa Slovensko zomklo. Takmer na každom zábere sa dnes objavuje obetavý zdravotnícky personál, šičky aj predavačky.  Niektoré celebrity zasa karanténu využili na to, aby sa ukázali v originálnych rúškach. Najďalej ale zašla celebritná lekárka Alena Pallová, ktorá vsadila na netradičnú radu.

Blondínka predviedla, v čom chodí doma oblečená.
Blondínka predviedla, v čom chodí doma oblečená.
Zdroj: instagram A. P.

Nelížte držadlá

"Mám pocit, akoby sa z dobrých ľudí počas epidémie stávali ešte lepší a zo zlých ľudí ešte horší," zamyslela sa na sociálnej sieti. Nad tými slovami sa súčasne  pochválila svojou luxusnou kúpeľňou, sviečkami a mušľami v nej. Zo svojho prepychového bytu, kde podľa vlastných slov trávi práceneschopnosť, vyzvala ľudí, aby sa nestretávali. Aby nekradli zdravotnícke pomôcky v nemocnici, podlo nezarábali na iných a neroznášali chorobu tak, že naschvál lížu držadlá v autobuse!

Okolo vane má Pallová množstvo svietnikov.
Okolo vane má Pallová množstvo svietnikov.
Zdroj: instagram A. P.

Chorá s fľašou vína

„Aká je to práceneschopnosť? Nevyzeráte práve chorá. A ten čo ten pohár červeného vína!“ podpichol ju na sociálnej sieti jeden z jej obdivovateľov. Zvyšok už pani doktorku chválil, aká je zodpovedná a krásna. "Som na PN. Ak sa vyliečim a povolajú lekárov do poľných nemocníc pomáhať, pôjdem!" uzavrela rozhodne Alena Pallová.