Pamele Anderson sa v láske veľmi nedarí.  Dnes vyšlo najavo, že silikonová sexbomba podala žiadoť o rozvod s manželom Danom Hayhurstom, ktorý je jej piaty muž. Pár společne žil v Kanade a doteraz sa o ich problémoch veľmi nehovorilo. Je zvláštne, že krach prišiel v čase, keď sa zase začína prepierať špináva bielizeň Pam a jej dávny sexuálny škandál. Je to na jej súčasného chlapa priveľa?

Zverejnený sex

Miniséria Tom & Pammy sa zverejní 2. februára. Hoci pripomenie už trochu zapadnutú hviezdu Pobrežnej hliadky, herečka z projektu veľkú radosť nemá. Aj keď jej nevadí robiť si zo seba žarty, čo ukázala napríklad v Boratovi, tému, ktorú si autori vybrali, by asi radšej nechala zapadnúť prachom zabudnutia. Komediálny seriál sa totiž zameriava na jej najväčší sexuálny škandál, keď im v 90. rokoch elektrikár ukradol nahrávku búrlivého sexuálneho života s vtedajším manželom Tommym Leem. Predal ju online, čím sa stala vôbec prvým virálnym videom, ktoré sa šíri cez webové portály.

Obhajoba Pamely

Nepôjde však o žiadne porno, veď Pamelu hrá renomovaná herečka Lily James, ktorá uchvacovala deti po celom svete ako Popoluška. Teraz sa prevtelila do jednej z naj sexi žien sveta. Obliekla si ikonické červené plavky záchranárky, zažila slávnu plážovú svadbu aj erotické hry, ktorým sa manželia oddávali veľmi často a divoko. Hlavne sa však vcítila do škandálu, ktorému Andersonová čelila po ukradnutí domáceho videa. Komediálny seriál sa totiž z Pamely nechce vysmievať. Naopak, ukazuje ju ako silnú ženu, ktorá musela čeliť oveľa väčším predsudkom ako jej muž.

„Pripadalo mi to ako výzva. To zahanbovanie bolo extrémne. Žiaľ, stále je to tak, na ženy sa kruto útočí. Pamela si napriek tomu zachovala dôvtip a pôvab. Obdivujem tú jej silu a chcem byť súčasťou týchto pokusov o zmenu,“ vyjadrila sa Lily, že tému vníma vlastne feministicky.

Ignorovanie

Hoci má Lily za sebou seriály ako Vojna a mier či Panstvo Downtown, tvrdí, že nikdy nepracovala tak tvrdo ako na ôsmich epizódach tejto minisérie. A nielen pre fyzickú premenu, keď si musela dať hnedé vlasy zafarbiť na platinové a štyri hodiny denne stráviť v maskérni, kde jej dávali tony mejkapu, príčesky, silikóny a opálenie. Pamelu študovala aj ako osobu. Prečítala si jej knihy, naučila sa naspamäť básne, ktoré píše. Aby bola v role čo najdôveryhodnejšia, pokúsila sa, samozrejme, so sexbombou z Malibu stretnúť. Tá však nemala záujem. Oslovila ju ešte pred začiatkom nakrúcania, nedostala však odpoveď. „Naozaj som dúfala, že sa do toho zapojí, veľmi by som si to želala,“ prezradila britská herečka, ktorú ignorovanie mrzí. „Mojím jediným zámerom bolo zahrať Pamelu a jej príbeh autenticky.“ Sklamaná je o to viac, že rumunsko-americký herec Sebastian Stan, ktorý hrá Tommyho Leeho, sa so svojím náprotivkom stretol a poňatie roly prediskutovali.