Hoci sa často hovorí o jeho slabosti pre nežné pohlavie, už osemnásť rokov tvorí herec pevný zväzok s manželkou Natašou Nikitinovou (49), s ktorou majú tri deti – Tamaru, Timura a Marka. Koncom minulého roka sa síce objavila informácia, že dvojica sa bude rozvádzať, po dlhom mlčaní, to však herec poprel. Skonštatoval, že v každom manželstve sa striedajú búrky a slnko, no žiaden rozvod nehrozí.

A zdá sa, že nepokoje naozaj ustali. Možno aj vďaka dovolenke na Kostarike, kde v decembri minulého roka zišla celá rodina. „Deti tam päť mesiacov chodili do školy a manželka sa o ne starala. Keď sa im skončila škola, tak som tam tiež s nimi chvíľku bol a bolo to úžasné,“ pochvaľoval si Maroš po návrate.

Herec sa na legendárneho Ivana z Mrázika neskutočne podobal.
Zdroj: Archív

Ani fitko, ani diéty

Toto leto sa však nikam nechystá. „Ja chodím na zahraničné dovolenky, keď je u nás chladno, “ skonštatoval herec, ktorý leto trávi pár kilometrov od Bratislavy, kde dozerá na stavbu nového domu. Aspoň sa vďaka fyzickej práci udrží vo forme, keďže jeho figúru mu môže závidieť nejeden rovesník. Je to trochu nespravodlivé, keďže nepatrí k mužom, ktorí sú denne vo fitku a cvičenie je podľa neho neskutočná drina.

Ani láska ku gastronómii mu na jeho chlapčenskom vzhľade žiadne škody nenarobila, dokonca ho čas nepripravil ani o jeho zlatistú hrivu. Jednoducho, tá šesťdesiatka v jeho prípade naozaj pôsobí dosť nepatrične.