Lístky do hál a amfiteátrov sa pekne míňajú. Spevák je poctivec, tvrdí, že keď už vyrazia na turné, dávaú si záležať na tom, aby každý divák odchádzal z koncertu domov spokoný. A Habera vzťah s fanúšikmi pestuje aj slovom - na sociálnej sieti sa nezabudne poďakovať fanúšikom, ktorí v prílušnom meste prídu na jeho šou. "Ďakujeme Třinec! Za super publikum na koncerte aj za celý týždeň, že ste k nám boli takí milí," odkázal napríklad pred pár dňami mestu, v ktorom odpálil turné.

Anketa
Išli by ste na koncert Paľa Haberu?
  • 55%
  • 45%


Paľo Habera patrí k tým, ktorí sa hlásia k spoločnej minulosti s Čechmi a k priateľstvu v súčasnosti. "Narodil som sa ako ,Čechoslovák´ a byť ním bola pre mňa úplne prirodzená vec a ani mi nenapadlo, že je možné nás rozdeliť. Stalo sa a moja malá krajina bola zo dňa na deň ešte menšia a ja som mal zrazu pocit smútku, že strácam niečo, čo mám tak rád," vyhlásil spevák na margo rozdelenia Československa, ale pripomenul, že sme sa rozišli v mieri.

Takto si Pali Habera „užíval“ výpredaje. Daniala nakupuje, on sa ticho baví.
Takto si Pali Habera „užíval“ výpredaje. Daniala nakupuje, on sa ticho baví.
Zdroj: instagram P. H.


Česi, vrátane jeho českej ženy, ho milujú. A on ich. Aj tak ale našiel spôsob, ako zvlášť pochváiť publikum na Morave. K fotografii, ktorú zverejnil na instagrame po koncerte v Brne, napísal: "Ďakujeme Brno! Už som na to prišiel - keby nebolo vás Moravákov, tak by naše vztahy medzi Slovákmi a Čechmi nikdy neboli také dobré. Vy nás prirodzene spájate!!! A to je dobre. Ukázali ste nám to zasa - ešte raz velká VĎAKA!"

FOTOGRAFIE PAĽA HABERU V SLÁVNYCH TRENKÁCH, aj mnohé iné, uvidíte TU.