Šetria? Koronavírusová pandémia poznačila náš každodenný život v mnohých smeroch, okrem zdravia útočí aj na ekonomiku a tak si čoraz viac ľudí vstupuje do svedomia aj v oblasti utrácania - a to najmä za módne výstrelky. Takým zbytočným plytvaním prostriedkami sú celkom iste večerné šaty, ktoré si mnoho žien oblečie len raz.

Dedí dcéra

V rodine Jany Prágerovej to vyriešili rozumne - šaty po nej nosí ďalej dcéra Zara. A seknú jej rovnako, ako mame. „Mala som ich oblečené na galavečeri OTO pred asi štyrmi - piatimi rokmi a sú také krásne, že by bola škoda, aby už len viseli v skrini. Zarka dorástla do veku, keď sú jej dobré, tak som rada, že našli ďalšie využitie," povedala nám organizátorka už dvadsiateho ročníka prestížnej televíznej ankety Jana Prágerová o červenej róbe od jej dvornej návrhárky Jany Pištejovej.

Zara v šatách, ktoré jej mama predviedla na OTO pred pár rokmi.
Zara v šatách, ktoré jej mama predviedla na OTO pred pár rokmi.
Zdroj: Instagram

Zara sa pomaly tiež udomácňuje v šoubiznise. Tancu a spevu sa venuje deväť rokov, komponuje si skladby a v muzikáli Mačky spievala hlavnú postavu. Aktuálne ešte študuje na bilingválnom anglickom gymnáziu, po ňom chce študovať v zahraničí muzikál.