Súčasťou outfitov ocenených aj oceňovaných a účinkujúcich sa stali rúška, ktorými chránili seba ale aj okolie. Niekto si dal záležať iný siahol po bežnom chirurgickom rúšku z lekárne. Počas galavečera prekvapila napríklad speváčka Sisa Lelkes Sklovska a jej manžel Juraj Lelkes - sme zvyknutí na to, že sú dokonale zladení.  Tento raz to tak nebolo (foto v galérii).

Milo prekvapil aj Martin Nikodým, ktorý zaujal nielen spoločnosťou krásnej dcéry Emmy ale aj rúškom, ktoré vyjadrovalo jeho lásku k včelám. Moderátor je zanieteným včelárom a dal to najavo aj na OTOvi.

 

V hľadisku SND to vyzeralo rôzne - niektorí sedeli úplne bez rúšok, niektorí ich sňali pri východe na javisko. Každý má skrátka prísup k epidémii rôzny. Či boli opatrenia organizátorov, vrátane dezinfekcie celého divadla, dostatočné, ukážu najbližšie 2 týždne. Napokon, moderátor večera, Matej Sajfa Cifra, si zavtipkoval, že soška nie je jediná vec, ktorú si prítomní môžu odniesť domov... Verme tomu, že všetci budú mať šťastie a korona ich obíde. Na afterparty mali totiž mnohí k sebe rozhodne bližšie ako na dva metre... 

FOTO RÚŠOK, DO KTORÝCH SA NAMÓDILI ZNÁME TVÁRE, SI POZRITE VO FOTOGALÉRII.

Anketa
Považujete ochranu rúškami za dôležitú?
  • 83%
  • 17%
  • 0%