Dvojica sa momnetálne teší na bábätko. Mimochodom, klebetí sa, že s Orlandom Bloomom ho Katy Perry počala v Prahe. Herec u našich susedov strávil vyše roka, keďže tam nakrúca seriál. A Katy ho pilne navštevovala.

Neopatrní

Herec momentálne už v Prahe nie je. Epidémia zastavila aj nakrúcanie seriálu Carnival Row. Teraz je doma v USA a mal by byť v karanténe, aby svoju tehotnú lásku nenakazil. Zdá sa však, že na to kašle. Nielenže sú spolu, no nenosia ani rúško. Dokonca ani do obchodov! V obchodnom dome, kde môže byť plno nakazených, prišli spoločne nakupovať a nechránil sa ani jeden!

Zbalil ju na celibát

Azda sú aspoň bez sexu, ktorý teraz môže byť veľmi nebezpečný hlavne pre tehotnú ženu.

To, že si herec vie povedať v sexe nie, už raz dokázal. Celibát už pre Katy podstúpil. Po rozvode s modelkou Mirandou Kerr vraj nedokázal mať dlhodobý vzťah, iba romániky na jednu noc. Trpel tým, až mu kamarát povedal, že ak to s Katy myslí vážne, musí sa zmeniť. Niekoľko mesiacov držať celibát vrátane sebaukájania. A on to vydržal, hoci si spočiatku neveril. Ich dieťa je dôkazom, že mu to za odriekanie slasti stálo...

Nemanželské bábo

Budúcich rodičov však mrzí jedna vec. Ich potomok bude zrejme nemanželský. Katy má rodiť v lete a ešte predtým chceli stihnúť svadbu v Japonsku. Pre koronavírus sa však zrejme nebude môcť uskutočniť. Dvojica už raz svadbu odložila, teraz je to však na neurčito.