Dvojica spoločne investovala do pozemku pri ľadovcovom jazere severne od Milána v sume približne milión eur. Ide o jedno z najexkluzívnejších miest sveta. V apríli 1985 jazero Maggiore napríklad navštívila princezná Diana s manželom, dnes už kráľom Karolom III. Vzťah s Pavlom vyniesol teda Daru do sveta talianskej vyššej spoločnosti. Okamžite z nej spravil aj hviezdu tamojších médií, ktoré informovali aj o tom, aká ďalšia prominentná dvojica sa pri Maggiore mieni usadiť.

Miesto, kde si Dara a Pavel kúpili pozemok patrí k najluxusnejším miestam sveta. Smotánka to tu miluje. Pred rokmi ho navštívili aj princ Charles a princezná Diana.
Zdroj: Hulton Archive

Clooney aj Madonna

Pozemok Dary a Pavla je v dedinke Leggiuno v lombardskom regióne a leží na brehu nádherného jazera Maggiore. Výnimočné miesto do širokého povedomia dostali svetové celebrity, ktoré sem chodia dovolenkovať, alebo si tu zakúpili vlastné domy. Pri neďaleko Comskom jazere vlastné napríklad vilu George Clooney.

Clooney objavil čaro miesta v roku 2002 a okamžite ho nasledovali ďalšie celebrity a multimilionári ako Bill Gates, Madonna, Silvester Stallone či Tom Cruis, ktorí tu radi trávia dovolenky.

Územie Berlusconiho

Aj Dara bude obklopená celebritami. V tesnej blízkost je napríklad vila, čo patrila Kennedyovcom. Na juhu v dedinke Castelveccana sa nachádza „Villa Etta“, ktorej meno je odvodené od mena sestry bývalého talianskeho premiéra Silvia Berlusconiho. V Angere, ktoré často navštevuje spevák Al Bano sa zas nachádza farma Berlusconiho netere Paoly, ktorá tu zriadila útulok pre týrané a opustené kone.

Možno Dara a Pavel sem tiež prilákajú česko-slovenskú smotánku, ktorá podľa ich vzoru začne na tomto mieste investovať. Najbližším priateľom to už ukázali na dvojnásobnej oslave päťdesiatky, ktorá sa konala koncom septembri v blízkosti budúceho príbytku.

Snáď tu raz budú žiť v pokoji a nebude ich ohrozovať žiadny psychopat, ako sa to pred pár dňami stalo v pražskom dome Rolins.