Takto nie! Aj hviezda môže šliapnuť totálne vedľa. Herečka to predviedla na filmovej premiére. Pritom bola v spoločnosti „diablice, čo nosí Pradu“, teda Anny Wintour. Možno preto si šéfka Vogue nezložila z očí slnečné okuliare. Aby zakryla rozpaky.

Kráska zo Sexu v meste pritom platí za módnu ikonu. Jej šatník ne skutočne nápaditý, rovnako ako botník. Sarah však dlho udávala trend aj čo sa týka vlasov. Jej kučeravá hriva, ktorú nosila roky, bola neskutočne sexi. Lenže ako starla, začala si vlasy vyrovnávať. Pokiaľ má však správny teplý odtieň a jemné vlny, je z nej stále kultivovaná krásna dáma. Aj preto, žei po päťdesiatke je dievčensky štíhla. Aj preto má veľký zdroj príjmov z reklamy. Môže si dokonca dovoliť robiť ja modelku spodnej bielizne.

Babka kontra sexica

Horšie to však je, keď sa na návštevu kaderníka vykašle. Vtedy jej razom pribudnú roky a zo zachovalej ženy je babka. To, že ulízaný drdol a odrastený melír pripomínajúci šediny, ju okamžite spravia výrazne staršou, predviedla včera v New Yorku. Človeku sa až veriť nechce, že je to rovnaká žena, ktorá sa stala tvárou novej kampane Intimissimi.