Hoci štyridsiate narodeniny považujú mnohé ženy za medzník, Andrea si z nej vrásky  robiť nemusí. Po prvé, ešte žiadne nemá a po druhé, aj telo má stále ako bohyňa. Navyše je žiadaná a v centre pozornosti, čo viac si modelka, hoci už v zrelom veku, môže želať? Aj tak sa však jeden problém vyskytol.

 

Skromnejšie

Andreu však potrápilo niečo iné než okrúhle jubileum. Vyzeralo to, že ho nebude môcť adekvátne osláviť. Ako inak, pre koronu, ktorá zatvorila reštaurácie. A luxusná oslava sa nedá zorganizovať zo dňa na deň. Všetko nasvedčovalo tomu, že ju bude musieť odložiť naneurčito.

Modelka je však dieťa šťasteny a uvoľňovanie opatrení prišlo v pravú chvíľu. Napokon sa mohla veseliť na streche pražského luxusného hotela v správnom termíne. No hoci kytíc mala, akoby si otvorila kvetinárstvo, hostí bolo v skutočnosti pomenej, než si predstavovala. Narodeniny sa niesli v komornejšom duchu ako za „normálnych čias“, a hoci na strešnú terasu by sa zmestilo aj 150 ľudí, napokon si pozvala len rodinu a niekoľko priateľov z brandže.