Dva dni po sobáši prominentnej dvojice zverejnil kráľovský palác oficiálne svadobné portréty s komentárom: "Vojvoda a vojvodkyňa zo Sussexu by sa radi poďakovali všetkým, ktorí sa v sobotu zúčastnili osláv ich svadby. Sú veľmi šťastní, že mohli svoj veľký deň zdieľať so všetkými, ktorí sa zišli vo Windsore a tiež s tými, ktorí sledovali svadbu  na obrazovkách vo Veľkej Británii, ale aj v celom Spojenom kráľovstve a po celom svete."  Novomanželia sa tiež poďakovali za všetky blahopriania a slová podpory.

Princ Harry je na zožratie. Pozrite si tieto fotografie a skúste povedať, že nebude skvelým otcom!

Nádherný čiernobiely portrét.
Zdroj: Kensingtonský palác

Česť vyfotiť členov kráľovskej rodiny dostal Alex Lubomirski – zapózovala mu nevesta so ženíchom, spolu s kráľovnou Alžbetou, princom Filipom, princom Charlesom a jeho manželkou Camillou, tiež William a Kate. Nechýbali princ George a princezná Charlotte a ďalšie malé družičky a družbovia. 
Zdroj: Kensingtonský palác

Rozkošný George

Z fotografií cítiť spokojnosť a šťastie, zvlášť ale z jedného člena kráľovskej rodiny. Keď sa pozorne pozriete na tvár malého Georgea, vidíte vysmiateho chlapca s iskrou v oku, ktorý vystrúhal fotografovi do objektívu šibalský úsmev. Briti si tento vzácny moment hneď všimli! 

Osobitný záber urobil fotograf aj s deťmi. Z malého Georgea srší šťastie.
Zdroj: Kensingtonský palác

George odhodil hanblivosť.
Zdroj: Kensingtonský palác

Malý George je totiž hanblivý a na verejnosti sa zriedka usmieva. Ak to čo len trochu ide, hľadá útočisko za maminou sukňou alebo otcovými nohavicami. Pozrite si Georgeove rozkošné fotografie TU.

Malý George vôbec netúži mávať davom, na rozdiel od sestry. Malej Charlotte to problém nerobí, a rada sa ukáže poddaným...

Charlotte nemá problém mávať davom.
Zdroj: Getty Images

Rozdielnosť pováh bola vidieť napríklad aj vtedy, keď princ William viedol svoje deti na návštevu do pôrodnice, kde na nich čakala mama Kate so súrodencom Louisom. Kým George kráčal vážne vedľa otca a bolo vidieť, že už chce byť vo vnútri, Charlotte mávala ľuďom.

William kráča s deťmi do pôrodnice.
Zdroj: Getty Images