Spravodajca Viktor Vincze sa púšťa do bláznivejších vôd. Zapojil sa do skúšania muzikálu Voda a krv nad vodou, ktorý má pod palcom režisér Ján Ďurovčík (49). Ten nemá problém chrstnúť od očí svoj názor, a tak nie je prekvapením, že Vincze na zelenú od neho ešte len čaká.

Vraj sa uvidí, ako na skúškach pričuchne náročnému muzikálovému herectvu a spievaniu. Prekvapením je, že keď Ďurovčík pustí markizáka na javisko, tak tým spôsobí veľké zmeny v jeho súkromí.

 

Situácia sa zvrtne

Nie je žiadnym tajomstvom, že Viktor so svojou manželkou Adelou Vinczeovou bez seba dlho nevydržia, a tak robia činnosti spoločne. Razia teóriu pripomínajúcu dobrý „lepeňák“ – ku chlebíku predsa patrí rezník. Keď hviezdna moderátorka niečo nakrúca, Vincze za ňou rád chodieva a platí to i opačne. Rozhodne nepatria medzi páry, kde si každý osve rieši svoj biznis. Napríklad taká Nela Pocisková (29).

Herečka priznala, že si s partnerom a otcom jej dvoch detí Filipom Tůmom (42) cez korona-karanténu museli na seba nanovo zvykať. A čo Vinczeovci?

Tí budú čeliť opačnej situácii a pre muzikál s Viktorom zostane Adela na niekoľko večerov slamenou vdovou. Tvár Televíznych novín včak nečakane priznáva, že to bude osožné...

Viktor Vincze hrá v novom muzikále.
Viktor Vincze hrá v novom muzikále.
Zdroj: Profimedia.sk

Čakajú vás večery bez Adely? Bude to detox pre váš vzťah, alebo manželka pôjde s vami na predstavenia?

Myslím, že jej to aj padne vhod. Posledných niekoľko mesiacov nebol deň, kedy by nepočula Elán :-) Dokonca, v niektorých mojich tréningových momentoch mi robila aj spevácku partnerku a spievala druhé hlasy. Vraj sa pri tom skoro zadusila, tak to bolo pre ňu vysoko :-)

Pokračovanie na nasledujúcej strane.