Prebicyklovala sa k figúre

Vysmiata, spokojná a s typickým hrkotavým smiechom sa umelkyňa objavila v štúdiách verejnoprávnej televízie, kde sa spomínaná relácia vyrába. Studenková pritiahla pohľady prítomných už svojím telom, ktoré prišlo o niekoľko kilogramov. Napriek tomu, že je Zdena milovníčka varenia, tak sa táto jej záľuba na nej vôbec neprejavila. Kuchtí zdravo a z kvalitných surovín, ale ona samotná zrejme žije z lásky. Inak by sa cez koronu zaguľatila.

Stal sa opak, no za tým môže byť aj domáci rotopéd, na ktorom sa doslova „prebicyklovala“ k útlejšej figúre. To však nie je ani zďaleka všetko. Vystupujúce lícne kosti obrodenej umelkyne odklonili pohľad na jej plnšie, nafúknuté pery. Môže ísť o ich štandardné zväčšenie vďaka kyseline hyalurónovej, ktoré stojí od 380 eur vyššie.

Zdena Studenková
Zdena Studenková
Zdroj: Archív, RTVS/Milan Krupčík

Už žiadna vráska hnevu

Studenková si už dávnejšie dala spraviť nový chrup, ktorý mohol z jej peňaženky vytiahnuť pár tisíc eur. Špekuluje sa, že členka Slovenského národného divadla v ústnej dutine skrýva nie porcelánové zuby, ale rovno zirkónové implantáty. A len jedna takáto korunka stojí takmer 500 eur. Ako tvár známej kliniky si Zdena dopriala aj úpravu mimických vrások a tiež tých na jej čele. Tie si necháva upravovať len do takej miery, aby tvár zostala funkčná a ona ako herečka nestratila výraz. Používa na to podľa portálu super.cz botox.

Jeho cena začína od 190 eur za jednu botoxovú ampulku a toľko, koľko jej ich do tváre vpichnú, toľko potom herečka platí. Jedno takéto sedenie sa podľa našich informácií môže vyšplhať na poriadne mastnú sumu, pretože len výplň vrásky hnevu, ktorá sa nachádza medzi očami, stojí 200 až 250 eur. A to je len jedna vráska... Keď tých vrások okolo očí, nosa a úst je viac, tak výsledná suma môže byť pre bežného smrteľníka brutálna. Mimochodom, pichnutie botoxu do podpazušia kvôli poteniu vyjde na necelých 500 eur.

Pokračovanie na nasledujúcej strane.