Minimálne tento rok to však neplatí.  Zbeleli módne prehliadky renomovaných návrhárov, biele sú svetové celebrity, do bielej sa v úlohe modeliek obliekli aj matka a dcéra Šarkozyové vrámci Bratislavských módnych dní. Aj české a slovenské herečky podľahli bielemu trendu. To, že je biela v kurze, dokázala česká premiéra filmu Teroristka. S výnimkou Ivy Janžurovej (77) prišli v bielej všetky ženské protagonistky. A pani Iva mala bielu blúzku aspoň na tlačovke k filmu.

Vezmete si nás?

Celá biela však bola Táňa Vilhelmová (40), pri ktorej všetci sledujú, kedy svoju osemročnú lásku s Vojtom Dykom (33) konečne spečatia aj oficiálne. Najmä keď herečka povedala, že v štyridsiatke by sa celkom rada opäť vydala. Lenže, bude mať štyridsaťjeden a Vojta sa stále nerozhýbal. Objavili sa preto špekulácie, či nemajú krízu. Ich množiace sa zaľúbené fotky to však vyvracajú. Aj po premiére to vraj vášnivo roztočili v bare a pri tanci sa nebránili ani bozkom a objatiam. V prítomnosti mám, ktoré vzali na premiéru, sa však ešte správali decentne.

Nuž a v bielom oslávila aprílové narodeniny aj Lucie Bílá (53). Ide síce o divadelný kostým, no Lucie netají, že by jej neprekážali ani šaty nevesty. Dokonca odtajnila, že od svojho milého Radka Filipiho (36) už nosí na prste zásnubný briliantový prsteň.