Na svoj vek vyzerá skvelo. Ujasnila si, že jej najviac pristanú tmavé vlasy a že nie je vycivená modelka, ale krásna žena krv a mlieko. S pribúdajúcimi rokmi síce trochu zápasí s kilami navyše, nie je však zástankyňa drastických diét ani hladoviek. Vyhýba sa síce keksíkom, čokoládam, slaným tyčinkám a podobným pochutinám, no vo forme sa udržuje hlavne pohybom.

S dcérou Katkou má
 výborný vzťah.
S dcérou Katkou má výborný vzťah.
Zdroj: Archív K.B.

Vnuk namiesto fitka

Nedá dopustiť na snoubord a korčuľovanie. V posledných rokoch ju nadchla aj joga a pravidelné dlhé prechádzky sú u nej samozrejmosťou. O dostatok pohybu sa jej stará aj vnúča. Dcéra Katka má trojročného syna Leona, z ktorého sa celá rodina náramne teší. Moderátorku dobíja energiou a vraj má veľký podiel na tom, že zabúda na akékoľvek starosti.

Z trojročného vnuka Lea
 sa veľmi teší.
Z trojročného vnuka Lea sa veľmi teší.
Zdroj: Archív K.B.

Bonus z Farmy

Katka o sebe tvrdí, že je dobrodružný typ a dokázala to aj svojou účasťou na Farme. Aj keď natáčanie si užila len týždeň , lebo darovala svoj život inej farmárke, nikdy vraj na túto skúsenosť nezabudne , ani na ľudí, ani na podmienky, v ktorých tam žila. Jeden bonus si však pochvaľuje, podarilo sa jej tam zhodiť vyše troch kíl.