Speváčka a moderátorka Andrea Fischer (+47) náhle zomrela v polovici júla. Manželka repeťáka Otta Weitera (65) podľahla uprostred noci prasknutej cieve v hlave. Tá jej spôsobila masívne vnútorné krvácanie. Vitálna umelkyňa pred svojím šokujúcim skonom stihla nakrútiť ešte niekoľko častí relácie Silná trojka, ktoré sa postupne dostávajú do vysielania televízie Senzi.

Posledné nakrúcanie

Pre vdovca, ktorému práca pre rovnaké médium doteraz prinášala radosť a potešenie, to musí byť poriadne bolestivý pohľad. Dívať sa na zábery, ktoré vznikli v dobe, keď jeho životná láska žila, chce veľa síl a odvahu. Dokonca nie je vylúčené, že keď ich Fischer nakrúcala, on ju zatiaľ čakal kdesi v zákulisí. Dvojica sa totiž snažila byť čo najviac spolu, či už v práci, alebo v súkromí.

Andrea Fischer (+47) bola obľúbená speváčka a moderátorka televízie Senzi. V manželovi Ottovi Weiterovi mala veľkú oporu.
Andrea Fischer (+47) bola obľúbená speváčka a moderátorka televízie Senzi. V manželovi Ottovi Weiterovi mala veľkú oporu.
Zdroj: Archív

Weiter sa po obrovskej strate stiahol do ústrania, komunikuje len s najužším kruhom rodiny a priateľov. Na cintoríne ho nedávno odfotil denník Plus JEDEN DEŇ. Nie je zrejmé, či vôbec nabral v sebe zvyšky síl, aby premiérovú reláciu videl. V ostatnom diele sa Andrea venovala speváčke Marcele Laiferovej. Nebohá moderátorka sedí v tmavej blúzke s farebnými kvetmi, čosi ťuká do mobilu a nikto nemá ani najmenšie tušenie, že jej zostávajú už len posledné dni života…

Pokračovanie na nasledujúcej strane.