Prekoná sa

Ešte emotívnejšiu nálož mala na svedomí nevesta, ktorá manželovi venovala darček, kvôli ktorému bude trpieť. Ide o ich obľúbeného speváka Briana McKnighta, na ktorého skladbu Everything si strihli prvý manželský tanec. Ako sme sa dozvedeli, brunetka spôsobila Rytmusovi šok, pretože mu ako svadobný dar venovala lístky na koncert ich obľúbenca do Paríža. Nejde len o prekvapenie, pre Jasminu je to obrovská obeta, keďže je o nej známe, že má brutálny strach z lietania. A tak sa tri dni po svadbe doslova prekonala, aby zvládla let do francúzskej metropoly a naspäť.

Šaty

Svadobné šaty aj tie na prezlečenie v baklažánovej farbe mala nevesta od návrhárky Jany Pištejovej. Diadém a ozdoby vo vlasoch boli pre ňu vytvorené z tatranských krištáľov. Patrikov oblek a topánky zabezpečil známy svadobný salón, ide o luxusnú značku Wilvorst. Rytmus mal o obleku vlastnú predstavu a podľa nej mu ho na mieru ušili.

Kyticu si Jasmina priala z červených ruží, rovnako ako aj celú kvetinovú výzdobu. „Keďže hostina bola v Zlatej sále, vedeli sme, že chceme zlatú a off white výzdobu. Jasmina strašne chcela červené ruže, no agentúra ju odhovárala, že musia byť pastelové farby, lebo svadby sú vždy pastelové. No Jasmina trvala na svojom,“ prezradila Gabika Drobová, ako si nevesta postavila hlavu. Kyticu z červených ruží, teda rúčku, zdobili perličky.

Svadobné menu

Bolo trojchodové. Jasmina a Patrik vraj nechceli žiadne „vymýšľance“, ale to, čo im aj hosťom chutí. Išlo teda o klasické jedlá, ale, samozrejme, v prdevedení vysokej kuchyne.

Predjedlo: foie gras

Polievka: slepačia s knedličkami

Hlavý chod: steak

Dezert: svadobná torta, bol aj candy bar. Torty mali dokonca dve, jednu urobila Lucia Gulišová, známa ako Guľka, ktorú môžete poznať z televíznej relácie Slovensko chutí, a druhú tortu pripravila Jasminina najlepšia kamarátka Razija Trnačeviċ, tiež známa z televíznej relácie MasterChef. „Úplne sme odpadli, keď prišli dve svadobné torty od dvoch rôznych cukrárok, ktoré sa nikdy nevideli a nekomunikovali spolu a torty vyzerali skoro rovnako,“ prezradila Gabika Drobová.

Pre hostí bolo pripravené aj vegetariánske a detské menu. Jediná reštrikcia vraj bola kvôli moslimskej časti svadobčanov, keďže dokonca majú práve aj ramadán, takže nepili alkohol a nepodávalo sa žiadne bravčové mäso.

O účes sa neveste postaral Ján Molnár a o vizáž Milan Švingál.
O účes sa neveste postaral Ján Molnár a o vizáž Milan Švingál.
Zdroj: Instagram