Nie je to tak dávno, kedy brunetka prežívala turbulentnú lásku s Robom Vittekom a ich vzťah bol ako na hojdačke. Raz spolu boli, potom zase nie a takto sa to párkrát zopakovalo, až ich láske definitívne zazvonil umieračik.

Prejavmi lásky nešetrili...
Prejavmi lásky nešetrili...
Zdroj: Instagram

Martina Grešová, ktorá je dnes skôr známa ako módna návrhárka, podľa všetkého dlho nezostala sama. Čoraz viac času začala tráviť s talianskym šéfkuchárom Andreom Enom, ktorý pochádza zo Sardínie, no na Slovensku žije už takmer osemnásť rokov.

Charizmatický Talian dokonca istú dobu tvoril pár s jojkárskou moderátorkou Katarínou Jesenskou (48), no dlho im to spolu nevydržalo a v marci minulého roka sa rozišli...

Katarína a Andrea počas ich vzťahu.
Katarína a Andrea počas ich vzťahu.
Zdroj: archív K. J.

Nový vzťah? 

Šarm má už dlhšiu dobu indície, že by mali Grešová a Ena tvoriť pár. Pred časom sme symaptického Taliana aj kvôli tomu oslovili. "S Martinou sme len kamaráti, pár netvoríme," odpovedal nám milo. Lenže prešlo pár týždňov a zdá sa, že dvojica sa prezradila sama a až také kamarátske to medzi nimi nebude.

Štedrovečerná večera pre dvoch u Enu v byte. Skutočne sú len kamaráti?
Štedrovečerná večera pre dvoch u Enu v byte. Skutočne sú len kamaráti?
Zdroj: Instagram M.G.

Doma u Taliana

Počas sviatkov totižto Martina Grešová pridala na svoju sociálnu sieť fotografie spoza štedrovečerného stola alebo spred televízora a čuduj sa svete, ide o byt známeho šéfkuchára. Priestor je totiž úplne totožný s tým, čo pridával na svoje sociálne konto aj on.

Tento záber zase na svoju sociálnu sieť
Tento záber zase na svoju sociálnu sieť "zavesil" Andrea Ena. Ide o ten istý byt, v akom pózovala Martina.
Zdroj: Instagram A.E.

Čiže ak títo dvaja nie sú spolubývajúci, čo zaručne nie sú, zdá sa, že je medzi nimi viac ako spomínané kamarátstvo. Predsa len, večerať vo dvojici štedrovečerné menu len s kamarátom je nepravdepodobné a takisto sedieť u neho v obývačke pred televízorom len v pyžame. Uvidíme teda časom či ide skutočne o nový párik alebo len o veľmi hlboké kamarátstvo...