Catherine Zeta-Jones (51) ide karta. Vlastne je rada, keď si môže aspoň na chvíľu vyložiť nohy na pohovku. Posledné dni mala rušné a rozhodne sa počas pandémie nenudí. Čo sa deje?

Prežíva dobré obdobie.
Zdroj: instagram

Zahráva si s psychopatom

Herečka sa totiž po 4 rokoch opäť postavila pred kameru. Pribudla do tímu hercov seriálu Prodigal Son, ktorý je v USA veľkým hitom a vysiela sa už druhá séria. Dej sa točí okolo psychopatického vraha a jeho prívržencov. No či k nim bude patriť aj Douglasova žena, zatiaľ na verejnosť nepreniklo.

Konečne pred kamerou.
Zdroj: instagram

Zmeny v rodine

Čiernovláska je však spokojná aj v súkromí. Pred pár dňami chystala veľkú oslavu. Je to neuveriteľné, ale kráska už má dospelé obe deti. Dcéra Carys oslávila osemnástku len nedávno a obaja rodičia jej napísali veľké vyznanie lásky. Zrejme na rozdiel od Michaelovho syna z prvého manželstva Carys robí rodičom len radosť. A vyrástala do krásy ako mama.

Carys dnes
Zdroj: instagram
S dcérou
Zdroj: instagram

Pred pár dňami však mali Douglasovci ešte jednu oslavu. Hoci Kirk Douglas je už v nebi, dožil sa úctyhodných 103 rokov. Nie je však jediný storočný. Pred pár dňami oslavovala rodina ďalšie neuveriteľné narodeniny. Kirkova žena,ktorej všetci hovoria oma, mala 102 rokov a zdá sa, že v skvelej kondícii. Catherne uverejnila aj fotku s Anne. Zdá sa, že so svokrou majú skvelé vzťahy.

Catherine so stodva ročnou Anne.
Zdroj: instagram