Aký bol ten prvý rok?

Veľmi hektický, pracovný, veď preto som sem išla. Zbehol ako voda. Už som sa stihla aj presťahovať do väčšieho. Predošlý byt bol totiž narýchlo zháňaný. Bol síce pekný, aj by som povedala, že luxusný, ale malý. Na začiatok som nevedela, ako dlho tu vydržím, tak som nehľadala nič veľké. Keby si niekto myslel, že som sem prišla na doživotie, to určite nie. Samozrejme, počítam s tým, že sa vrátim do Košíc.

Na ten ozajstný dôchodok?

Áno, veď to už človek ani toľko nevládze.

Privítali ste ma s navareným obedom a napečeným koláčom. Tak toto veru vládzete.

To áno, ale je to len raz za týždeň, v sobotu. (Smiech.) Teraz už asi ani to nebudem stíhať, lebo mám nabité dni. Do Vianoc ma čaká veľký „zaberák“.

O čo ide? Donedávna ste natáčali videá s istým denníkom, skončila sa už táto spolupráca?

To bolo len na určitý čas, ale poviem pravdu – veľmi ma to nebavilo. Teda nie tak, že by som sa za tým triasla. Pre mňa je najlepšie to, keď si môžem robiť vlastné veci, nie som nikým obmedzovaná ani do ničoho tlačená. Skrátka, chcem si robiť svoje. To viem robiť najlepšie.

Čiže sa idete pustiť do vlastnej tolkšou, čo sme už postrehli aj na vašom Instagrame. Tolkšou preto, lebo vidíte v príbehoch na sociálnej sieti, že máte rekordné sledovania?

Samozrejme, v príbehoch mám obrovské čísla a aj ľudia si to sami pýtajú. Stále mi píšu, prečo niečo také nerobím, že by som si mala volať hostí. Takže to bol skôr nápad mojich sledovateľov, nemôžem povedať, že môj.

Takže ľudia si to vypýtali.

Áno, a na základe toho som sa rozhodla, že idem robiť tolkšou. Na Slovensku nie je žiadna, lebo ani nemôže byť. Ak je to vysielané v televízii, sú tam obmedzenia. A to už nie je tolkšou. Človek si tam nemôže zobrať tričko s nápisom, to už je prvé obmedzenie, že si nemôžete obliecť, čo chcete, na čo sa momentálne cítite, lebo aj to veľa robí. Druhá vec je, že človek nemôže ani zahrešiť. Nechcem tým povedať, že v každej časti budem hrešiť, ale videli sme, že nielen mne, ale aj iným vykĺzne z úst kadečo. Moja tolkšou bude o tom, že čo sa natočí, to vyjde von. Nechcem to robiť formou útokov, nebudem na nikoho útočiť ani nikomu nadávať. Bude to o zaujímavých ľuďoch a takých, ktorých verejnosť málo pozná. Až na niektoré výnimky. Lebo známi ľudia sú okukaní. Teraz už televíziu vôbec nepozerám, ale v minulosti som zapla rôzne stanice a ani som nevedela, ktorý program pozerám. Mala som pocit, že stále ten istý, lebo v každom seriáli alebo zábavnej šou boli stále tí istí herci a moderátori. Nechcem ani, aby tam boli reklamy, pretože nechcem sledovateľa, ktorý si to zaplatí, otravovať reklamami.