České celebrity si pred pár dňami užili luxusnú záhradnú párty istej značky cukroviniek, pre ktorú je príznačná biela a červená farba. Preto sa mnohé z nich snažili uctiť hostiteľa a nahodili sa do outfitov v týchto farbách.

 

Faux pas

Žiaľ, dvom sa podarilo zladiť takmer dokonale – prišli v totožných sukniach, len topy zvolili rozdielne. Pri slovenskej kráske Andrei Verešovej sme zvyknutí na to, že kam príde, vždy zažiari. Cit pre dokonalé zladenie má niekdajšia misska asi vrodený, aj keď je pravda, že často ju obliekajú štylisti, módni návrhári či konkrétne značky. Inak to nebolo ani tentoraz, keď si outfit na luxusnú párty zabezpečila v predajni exkluzívnej talianskej značky. Skladal sa z topu a zo sukne a Andrea v ňom naozaj vyzerala ako bohyňa. To sa však už nedá povedať o druhej zúčastnenej dáme, ktorá sa dostavila v rovnakej sukni, líšil sa len jej top, ktorý je taktiež tej istej značky.

Modelka Andrea Verešová
Modelka Andrea Verešová
Zdroj: Profimedia

Napriek tomu, že aj českú tenistku Barboru Strýcovú obliekli v rovnakom butiku ako našu modelku Andreu, športovkyňa vyzerala menej honosne. Outfit navyše neľútostne odhalil nedostatky jej postavy, čo je pri vrcholovej tenistke, ktorá by mala mať vyšportovanú postavu, zarážajúce... A tak sa opäť potvrdilo, že Verešová si môže obliecť aj vrece a bude dokonalá.

Česká tenistka zďaleka nezahviezdila ako slovenská modelka.
Česká tenistka zďaleka nezahviezdila ako slovenská modelka.
Zdroj: Profimedia.sk
Anketa
Ktorá z dám sa vám páči viac?
  • 93%
  • 7%

Viac fotografií nájdete v našej galérii.