Zdá sa, že jedináčik Marianny Ďurianovej je všestranne nadané dieťa. Romanko má deväť rokov, ale popri svojej slávnej mame drží krok. Nie je to totiž žiadny zápecník a pozornosť si užíva rovnako ako ona.

Zvlášť ak má v sebe gény, vďaka ktorým sa môže s talentom vybrať na všetky svetové strany. A okrem toho to chlapcovi v škole páli. Aktuálne sa však Doležaj junior venuje športu, ktorý ho môže dostať do veľmi nebezpečných situácií. Prečo mu to Marianna, ktorá ho odmalička chráni ako oko v hlave a dlho skrývala pred svetom jeho identitu, vôbec dovolila?

Hokejista nebude

Ďurianová sa Romankovou aktivitou pochválila počas nedávnych majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji. Blondínku si do televízneho štúdia zavolal bývalý obranca a generálny manažér slovenskej hokejovej ligy Richard Lintner. Hviezdy RTVS si poklebetili na športovú tému, a keď došla reč na Marianinho syna, mala sa čím pochváliť.

Najskôr však veľké očakávanie svojho kolegu schladila. „Syn nebude hokejista a hneď vysvetlím prečo,“ zasmiala sa uvoľnene v šou Citronáda. „Ja by som ráno nezvládla skoré vstávanie, preto možnosť tohto športu u nás doma ani nebola predostretá, pre istotu,“ zasmiala sa moderátorka Športu s tým, že je nočná sova a našťastie má celý život i prácu až v popoludňajších a večerných hodinách.

Romanko je veľký fešák.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CcwH8BIqGU1/

Je mestský parkúrista

Cez kompromis v rodine našla riešenie. „Ale syn je veľmi športovo zdatný, je dosť všestranný. Dávam mu možnosť vyskúšať si všetky športy a nech si potom vyberie, čo ho bude baviť. Možno toho bude viac, možno to bude len jeden šport, v každom prípade z neho asi nebude profesionálny športovec. Je to ťažké,“ priznala Marianna a Lintnera poriadne zaskočila druhom pohybovej aktivity svojho pokladu.

„Romanko je parkúrista. Ja to teraz taký boom a je to aj dosť nebezpečné. Ale prečo som sa rozhodla mu to povoliť, bolo, že on bol odmalička gumkáč. Všade skákal, liezol a hovorila som si, že keď spadne, tak nech aspoň vie, ako na to,“ vysvetlila dôvody, prečo znesie pohľad na skáčuce chlapča.

Pokračovanie na nasledujúcej strane.