Hoci Ondřej Gregor Brzobohatý (35) už v minulosti komentoval mamin temperament, hovoril o ňom s humorom. Odpustil jej dokonca, že mu neprišla na prvú svadbu. Najmä keď sa po čase aj tak rozviedol a jeho nová láska, Taťána Kuchařová (30), sa už herečke pozdávala. 

Eskapády mojej matky

Mier je však minulosťou. Keď sa Hana Gregorová v máji vrátila k milencovi, ktorý skompromitoval celú rodinu, deti sa od nej dištancovali. Vojna trvá, lebo herečka mladého milenca nemieni pustiť k vode. Chýbala aj na rozjasaných fotografiách z Ondrovej muzikálovej premiéry. Vlastne sa niet čo čudovať.
Ondřej svoj názor na matkino správanie pred časom oznámil v médiách diplomatickým, ale veľavravným vyhlásením za seba a svoju ženu: „Neželám si byť akokoľvek spájaný s bulvárnymi eskapádami svojej matky. Svojou prácou sa obom menám mojich predkov snažme robiť česť. Trápne kauzy môžu naše snaženia v očiach veľa ľudí len pribrzdiť.“ 

Je to moja vec!


Znechutenie dal najavo aj tým, že verejne podporil Divadlo Radka Brzobohatého, ktoré Hana Gregorová najprv predala a potom mu vyhlásila vojnu. A pridala sa aj jeho sestra Rola vyjadrením, že mama špiní otcovo meno. 
Vo štvrtok mal Ondřej veľký deň – premiéru svojho autorského muzikálu Legenda menom Holmes, kde je autorom hudby aj libreta. Nechýbali na nej sestra ani manželka, mama však neprišla. Pritom to nie je tak dávno, čo sa s milencom vybrala na premiéru ku konkurencii, na Fantóma v opere. Zdá sa, že ani ona nemieni zmeniť názor, že má právo na vlastný život a deti jej nemajú do toho čo hovoriť.