Najviac šokovaná bola Zuzana Norisová (40). Poza jej chrbát totiž zlomyseľní scenáristi vybrali do dueta muža, ktorému v minulosti nevedela prísť na meno, pretože ju obťažoval a urážal jej vtedajšieho priateľa. Teraz sa s ním od škandálu stretla po prvý raz a bolo vidno, že obaja boli vo veľkých rozpakoch.

Zárez na pažbe

Škandál, ktorý bavil celé Česko a Slovensko, sa odohral v roku 2002, keď sa David Kraus (39) zamiloval do hviezdy muzikálu Rebelové. Ona ho však nechcela, a nielen preto, že mala vzťah s hercom Jurajom Bernáthom. Otvorene tvrdila, že David to nemá v hlave v poriadku.

Zamilovaný bohém ju totiž bombardoval milostnými esemeskami, niekedy ich vraj prišlo aj desať za minútu. Aby toho nebolo málo, zložil ľúbostnú pieseň, z ktorej sa stal veľký hit. Herečku však svojrázne vyznanie lásky urazilo. To, že neocenila jeho tvorbu, pre zmenu urazilo Davida, ktorý sa v médiách vyjadril, že už ju nechce, lebo sa ukázala ako pipina, a keby náhodou prejavila záujem, už by do toho išiel iba pre zárez na pažbe.

 

Odpustené

Až po desiatich rokoch priznal, že krásna Slovenka mu vtedy zlomila srdce a, bohužiaľ, stále mu neodpustila jeho vtedajší exhibicionizmus. Keď ju požiadal, aby mu pokrstila platňu, odmietla.

Teraz však odmietnuť nemohla, lebo Kraus sa zjavil rovno pred kamerami. Jej údiv aj rozpaky bol naozaj nefalšované. Nakoniec to však bol dobrý nápad, lebo prišlo zmierenie. Koniec-koncov, David už nie je zamilovaný tínedžer, ale charizmatický muž. Ani Zuzka už nie je to krehké dievča, ale zrelá štyridsiatnička a mama dvoch detí. Práve preto je už nad vecou a nakoniec sa pri nacvičovaní milostného duetu obaja skvele pobavili. Napokon sa na pľaci riešilo niečo celkom iné než dávny škandál – to, ako neuveriteľne sa Zuzana v maske Kylie Minogue podobá slovenskej prezidentke Zuzane Čaputovej.

Úryvok piesne pre Zuzanu

Zuzano, Zuzano Norisová, do tebe si ho jednou schovám.
Zuzano, protlačit do Čech chceš.
Zuzano, lepšího průvodce v Čechách, než jsem já, nenalezneš.
Juraji, jestli si myslíš, že jsem úchyl,
Juraji, tak to ses opravdu trefil.
Juraji, nebraň mi sejít se s ní.
Vždyt‘ víš, Juraji, stejně už o mně sní.