Olge Menzelovej (43) evidentne nič nehovorí, že necelý rok po smrti manžela žena zvyčajne trúchli. Ona si užíva život s novým mužom, s ktorým ťažko chorému Menzelovi nasadila parohy, ich dieťa, nový dom...

Krásne, ale nevhodné

Koncom januára oslávila vdova už 43 narodeniny. Ako napísala na Instagram, teraz už bude len mladnúť. Treba uznať, že vyzerá výborne, rozhodne nie na matku troch detí. Ktoré má každé s iným mužom, všetko to však stihla ako Menzelova manželka.

 

Má aj obdivuhodnú kondíciu, ako predviedla na inej fotke, kde robí stojku. Zároveň je to pozvánka na pražskú výstavu Voda a civilizácia, na ktorú takto láka ľudí. Mimochodom, pripravila ju s otcom svojho tretieho dieťaťa, s ktorým si začala ešte za Menzelovho života, navyše keď bol ťažko chorý. 

Na vernisáži, kde sa výborne zabávala, zabudla zmieniť, že s kurátorom, českým egyptológom  Miroslavom Bártom, je už  tehotná. Syna dlho tajila, priznala ho až keď ho vypátrali novinári. Keď ju verejnosť odsúdila, obhajovala sa, že sa z neho teší aj Menzel. 

Chlapčeka, ktorý medzičasom už vyrástol,  ukázala nedávno aj na Instagrame, keď ho vzala so sebou na výstavu, ktorú ako jej producentka často navštevuje.

Okrem práce sa však tiež chce popýšiť aj svojou krásou, a tak na Instagram nedávno zavesila svoje polonahé fotky, keď fotila spodnú bielizeň.  Vraj ich pri upratovaní objavila v archíve. Sú pekné, to áno, ale vzhľadom na okolnosti dosť nevkusné. Pre ženu, ktorá pred niekoľkými mesiacmi pochovala manžela, navyše to bol muž, ktorý sa tešil celosvetovej vážnosti, sa to naozaj nehodí.

Najmä keď sa zároveň na inej fotke pýši Jiřím Menzelom, ako sa vďaka nemu ocitla v spoločnosti Seana Conneryho. Ona jednoducho chce mať všetko - aj honor váženej Menzelovej vdovy, ale aj status  sexi ženy, ktorá si môže robiť čo chce.