Iveta (54) nie je na Plese v opere žiadnym nováčikom. Elegantná moderátorka sa na sobotňajší večer určite dlho pripravovala. Moderátorka si dala záležať na mejkape aj účese, no a ani výber šiat určite neodflákla. Fialová róba tmavovláske veľmi pristala, avšak strih šiat ju úplne zradil.

Už jej to raz nevyšlo

Pri príchode do historickej budovy SND ju po červenom koberci sprevádzal manžel, známy operný spevák Martin Malachovský. Kráčanie po červenom koberci jej však spôsobilo veľké nepríjemnosti. Vrchná čas šiat sa jej posúvala a nad sukňou jej vytŕčalo bruško. Pri naprávaní šiat sa jej snažil pomôcť aj manžel Martin.

Ivetu zradil strih šiat.
Ivetu zradil strih šiat.
Zdroj: Archív

Dúfame len , že jej táto dvojdielna róba neurobila komplikácie počas celého večer. Moderátorka sa na Plese v opere už raz stala terčom veľkej kritiky. V minulosti zvolila čiernu róbu, v ktorej ukázala nedupaný dekolt. Aj keď jej vystavené prednosti určite potešili nie jedného pána počas večera, naopak na sociálnych sieťach sa to hemžilo nepeknými komentármi. Iveta si z toho nič nerobila a svoje šaty si obhájila. Podľa jej slov bola vtedajšia róba konzervatívna a iba ukázala jej pravé prednosti. Iveta zdôraznila aj to, že si ich vybrala hlavne preto, že jej to urobilo krásny štíhly pás. Žiaľ, ale o tohtoročnej róbe sa to povedať nedá.

Iveta predviedla nadupaný dekolt.
Iveta predviedla nadupaný dekolt.
Zdroj: Archív
Prečítajte si tiež:

Puškárovej to na Plese opere vždy seklo, ale TOTO si na nej teraz každý všimol: Veď ona je...
Internet sa z PLESu V OPERE smeje: Najvtipy na adresu istého hosťa a správa o stave spoločnosti
Ples v opere 2020: Tehotná Ivana Gáborík odhalila hviezdne šaty. Ale veď vyzerá ako...
Ikona Plesu v opere: Načo stavila Lucia Hablovičová tento rok a čím očarila pominulé?
 Ups, TIETO RÓBY mali zostať radšej v salónoch: ŠATY z Plesu v opere, ktoré parádu nenarobili!