Krásna blondínka svoj vzťah ku kabelkám absolútne netají. „Kedysi som na ne bola veľká maniačka. Doplnky ma bavia, neprekáža mi do nich investovať aj väčšie sumy peňazí, pretože za bežnú konfekciu veľa neutrácam. Mám rada kombinovať občas aj nekombinovateľné, rada sa s módou hrám, a preto na oblečenie chodím do bežných reťazcov, dá sa tam nájsť veľa zaujímavých vecí. Navyše v mojom prípade, ak sa v niečom objavím dvakrát, som stredobodom kritiky,“ vysvetľuje Simona svoju módnu stratégiu.

Kabelka ako investícia

Preto hľadá veci, ktoré sú niečím originálne, zaujímavé a potom k nim priradí doplnok, ktorý je v inej cenovej relácii. „Mám rada drahé, značkové hodinky, kabelky a topánky. Pri týchto veciach sa pozerám na kvalitu. Predsa len, tepláky, džínsy či svetre sú sezónna záležitosť, podliehajú módnym trendom, ale keď si kupujem kabelku, vyberám klasiku, značkovú, nadčasovú, ktorá mi vydrží dlho. Mám niekoľko kabeliek Chanel, ktoré sú v inej cenovej relácii, než by som chcela,“ vraví so smiechom, no dodá, že nepodliehajú módnym trendom.

Zvyčajne si nekupuje uletené výstrelky sezóny. „Vyberiem si takú, že keď ju o dvadsať rokov niekomu dám alebo predám, nestratí na hodnote. Mala som napríklad jednu chanelku osem rokov a predala som ju nedávno za viac, ako som ju kúpila. Chanelky šli o tridsať percent hore, tam vidíte, že je to dobrá investičná záležitosť. Navyše kabelky Chanel nikdy nevyjdú z módy, je to značka, ktorá je na trhu najstabilnejšia. Viem, že mám okolo seba mnoho šialených žien, ktoré milujú módu rovnako ako ja a dokážem im vec predať aj za dvojnásobok ceny, lebo ju tak veľmi odo mňa chcú kúpiť… Takže sú veci, do ktorých investujem, ale nemám ich dvadsať ročne, kúpim si jednu. Už som spomalila tempo v nákupoch, lebo nemám čas chodiť po obchodoch, som v pracovnom záprahu a nevychádza mi to. Keď mám hodinu času, radšej si idem zabehať alebo zatrénovať s trénerom.“

Simona je jasným príkladom toho, že vek je len číslo. Verili by ste, že toto telo bude mať o mesiac 47 rokov?!
Simona je jasným príkladom toho, že vek je len číslo. Verili by ste, že toto telo bude mať o mesiac 47 rokov?!
Zdroj: Instagram