Azda najznámejšou košickou vilou je tá na Pereši, v ktorej bývala  Nora Kabrheľová (60) a  Braňo Mojsej (51). Po rozvode sa okolo domu diali všelijaké veci, nakoniec pripadol do vlastníctva Františkovi Versačemu Kabrheľovi (42). Ten sa preslávil nielen v reality šou Mojsejovci, ale aj zúrivou vojnou s Norou, ktorá prekvapujúco vyústila do ich sobáša, ale i rozvodu. Kabrheľ slávnu vilu premaľoval, predal istej nitrianskej eseročke, ale zdá sa, že nový majiteľ sa opäť hľadá. Dom s úžitkovou plochou 616 m2 a záhradou s výmerou 1 760 m2 totiž svieti v ponuke realitky.  

Nora Mojsejová, Versače
Nora Mojsejová, Versače
Zdroj: Archív, Emil Vaško,TV Markíza, Instagram

Hľadá aj Nikodým

Dvanásť rokov bývania v závetrí Malých Karpát sa zunovalo aj Martinovi Nikodýmovi (48). Moderátor za terasovú nehnuteľnosť s úžitkovou plochou 284 m2, ktorá sa rozprestiera na pozemku s výmerou 574 m2, pýta 899 000 eur. S hľadaním kupca v bratislavskej mestskej časti Devín mu pomáha aj exmanželka Michaela Mosná. „Ten dom mi skrátka bude zbytočne veľký,“ povedal Šarmu Nikodým.

Vila Martina Nikodýma - kto bude obedovať za týmto stolom?
Vila Martina Nikodýma - kto bude obedovať za týmto stolom?
Zdroj: nehnutelnosti.sk

 

Rakúska vila za 1,2 milióna

Scenárista Andy Kraus (52) sa  snaží predať dom v rakúskom Prellenkirchene. Vilu pôvodne zamýšľal ako rodinné sídlo, ale rozvod s manželkou Danielou (46) plány pochoval. Kraus si s novou priateľkou Janou (33), ktorá mu porodí dieťatko, kúpil byt v Bratislave. Dom s bazénom, so záhradným domčekom, s herňou, vírivkou, posilňovňou, fínskou a suchou saunou v hodnote okolo 1,2 milióna eur opäť ponúkol na predaj. Zatiaľ bezvýsledne…

Interiér vily Andyho Krausa.
Interiér vily Andyho Krausa.
Zdroj: osobnimakleri.sk

Šesť izieb a bazén

 Aj v živote poslankyne Martiny Šimkovičovej (47) narobil poriadny vietor rozvod s podnikateľom Igorom Šimkovičom (44). Vilu so šiestimi izbami a s bazénom mali oceniť na milión eur, ale stal sa z nej ležiak. Majiteľom haciendy má byť Šimkovičová a tá svoj poklad znížila najskôr na 860 000 eur a následne na 650 000 eur, čo je pri pohľade na priestranný dom so štedrými miestnosťami hriešne nízka suma.

Na interiéri vily, ktorej sa snaží zbaviť Martina Šimkovičová, sa nešetrilo.
Na interiéri vily, ktorej sa snaží zbaviť Martina Šimkovičová, sa nešetrilo.
Zdroj: osobnimakleri.sk

Jopo podľahol Havane

Producent Jozef Jopo Poláček (49), ktorý sa v roku 2014 vysťahoval do kubánskej Havany, hľadá nového majiteľa pre nehnuteľnosť v rekreačnej lokalite Modra-Harmónia asi 30 kilometrov od Bratislavy. Ide o 6-izbovú vilu s rozlohou takmer 586 štvorcových metrov a pozemkom 1 367 štvorcových metrov.

VIAC FOTO NÁJDETE VO FOTOGALÉRII.