Späť do práce

Blondínka pritom všetky dôležité informácie komunikuje práve na sociálnej sieti, napríklad práve tam oznámila aj to, že je vážne chorá.

Problém nemala ani s publikovaním fotiek, keď jej pre rakovinu nebezpečne navrela na hrdle žila, keď prišla o vlasy, keď online riešila parochňu, ba ani vtedy, keď ďakovala zdravotníkom.

Teraz však akoby uťalo a nové správy, treba veriť, že pozitívne, o jej liečbe neprichádzajú.

O fazuľky pritom nejde, keďže Aneta sa mala dozvedieť zásadnú správu, či rakovina ustúpila, alebo je potrebné ešte pokračovať v liečbe.

Parišková na naše otázky nereagovala, ale podľa zistení Šarmu sa opäť chystá do práce.

V predošlom týždni si na kreslo v Novinách TV JOJ sadala Lucia Barmošová, aktuálne vysielacie dni si už podelí Aneta spolu s Andreou Pálffy-Belányiovou.

Hryc po novom

Aj situácia okolo Andyho Hryca sa dá interpretovať rôzne. Producent prešiel podľa Nového Času na novú chemoterapiu, ktorá má pôvod v Amerike. Je však silnejšia ako pôvodná, a tak ju museli upraviť, keďže Hryc sa po nej cítil veľmi slabý a ospalý.

Hercovi lekári konzultujú liečbu aj s českou odborníčkou, ktorá sa starala o Karla Gotta (†80), zápasiaceho s rakovinou lymfatických uzlín a leukémiou.

Pokračovanie na nasledujúcej strane.