Dvaja najznámejší bojovníci s onkologickým ochorením v našom šoubiznise pokračujú vo svojom statočnom boji. Aneta Parišková aj Andy Hryc sa posunuli ďalej.

Šarmantná jojkárka má mať za sebou päť dôležitých CT vyšetrení, ktoré mala absolvovať koncom septembra. Ich výsledky sú dôležitým kompasom pre onkológov, ako ďalej pokračovať na Pariškovej ceste za uzdravením sa. 

Bobrík mlčania 

Húževnatá blondínka v jojkárskom TopStare nedávno priznala, že rozhodujúci bude verdikt lekárov začiatkom októbra. A hoci už máme polovicu mesiaca, Aneta zatiaľ na sociálnu sieť nič na túto tému nezverejnila. 

„Chemoterapie prinášajú veľa vedľajších účinkov, takže sa s nimi snažím nejako popasovať. Z toho najhoršieho som už vonku, to znamená rapídny pokles bielych a červených krviniek,“ vyjadrila sa dávnejšie bojovníčka, ktorá sa každý deň snaží žiť naplno. 

„Snažím sa naozaj žiť tak, ako keby ten zajtrajší alebo dnešný deň bol posledný, ktorý žijem, takže s úsmevom, s radosťou. Myslím si, že každý z nás by mal deň, ktorý dostal od Boha, prežívať naplno s radosťou a láskou, pretože nikdy nevieme, kedy sa ten náš život skončí. A to nemusíte byť onkologickí pacienti,“ uviedla pred pár týždňami.

Pokračovanie na nasledujúcej strane.