Keď sa na jar tohto roka rozbiehala SuperStar, v ktorej bola Katka Knechtová (37) porotkyňou, zhovárali sme sa aj o kritike divákov. Speváčka totiž občas vypustila paru spôsobom, ktorý sa nemusel páčiť každému. Priznala vtedy, že na negatívne komentáre sa pripraviť nedá. „Viete, že to príde, no a keď to príde, tak to zabolí. Ale aj na to sa snažím pozerať pozitívne. Nemôžem sa predsa páčiť každému. Nemôže sa každý stotožniť s mojím názorom, to nie je možné a ani prirodzené. Zaujíma ma, ako ma hodnotí najbližšie okolie, režisér, ľudia zo štábu. A viete, ako sa hovorí, každé čudo trvá tri dni… SuperStar sa skončí a život ide ďalej," povedala. Lenže dnes už je jasné, že SuperStar ovplyvnila jej život viac ako čakala. To, že sa jej páčil mladý Petr Borkovec (18), vôbec netajila, pravdepodobne za neho bojovala aj vtedy, keď sa počas súťaže poriadne opil. Tvrdila nám však, že bola pre neho skôr "mentorský dozor" a sú kamaráti.

Nedá sa odmilovať

Nakoniec sa predsa len ukázalo, že randili spolu päť mesiacov.  Románik mala ukončiť speváčka a zranený Petr jej odkázal cez portál extra.cz:  "Vrátil by som sa k nej, aj keby ma to malo stáť život. Stále ju milujem, nejde sa odmilovať zo dňa na deň, čo je škoda." Českí novinári napokon odhalili, že za rozchodom boli vyhrážky a vulgárne nadávky Petrovej mamy. Speváčke posielala hlboko urážajúce správy, v ktorých narážala aj na jej vek. Lenže osemnásťročný mladík sa svojej lásky nemieni vzdať a ukázal to aj svetu - k fotografii s Katkou prednedávnom napísal: "No dá sa ju nemilovať?"

A teraz pridal aj intímne foto - dve nežne prepletené ruky ľudí, ktorí zdá sa, ležia na posteli. Z tetovania je jasné, že tá ženská patrí Katke Knechtovej. Má na nej totiž zvečneného vtáka. 

Petrova adoptívna mama si musí zvykať na myšlienku, že syn je už dospelý.

FOTOGRAFIU NÁJDETE VO FOTOGALÉRII TU.