Hoci Andrea Verešová má už roky úspešnú kariéru a po štyridsiatke vyzerá vari lepšie ako zamlada, funguje jej to aj doma v rodine. S manželom, právnikom Danielom Volopichom (58) jej to v manželstve klape už rovných 15 rokov. Spolu vychovávajú dve deti, dcéru Vanessu (15) a syna Daniela (13).

Obe deti sú veľmi šikovné, dobre sa učia v škole, ale aj športujú, a  majú sa celkovo k svetu. Kým dcéra Vanessa zdedila podobu po svojej slávnej mame, syn Daniel sa podal skôr na svojho tatka. No hoci dcéra Vanessa zdedila po mame krásu, ako prezradila modelka, vzťah k móde ani k modelingu zrejme príliš nie, učaroval jej snowboarding.

Z Verešovej dcéry Vanessy vyrástla krásna mladá slečna. Nedávno si dokonca zapózovala spoločne so svojou mamou pred objektívom fotoaparátu. A z tých záberov je na pohľad jasné, čo sa už dlhšie hovorí, veď pozrite FOTO v GALÉRII.

Tak predsa je pravda, čo sa hovorí o Verešovej dcére Vanesse! FOTO

Lenže mladá Venessa nedávno vyrukovala s plánmi o svojej budúcnosti, a Andrea Verešová z toho nie je príliš nadšená, hoci jedným dychom dodáva, že dcéru vo všetkom podporí. O čo ide?

Verešová odhalila, s čím sa musela zmieriť u svojej dcéry Vanessy. Čítajte! >>