Libuše Šafránková a Josef Abrhám vždy patrili k najobľúbenjším známym dvojiciam v Československu a niet sa čomu čudovať. Manželia boli celých 45 rokov dokonalým príkladom celoživotnej lásky. Nič nezmenil ani čas, ani choroby či neprajnosť ľudí. Vždy keď sa spolu objavili na plátne, diváci boli vo vytržení a nadšenie pretrvalo aj po tom, čo sa umelci pred pár rokmi z verejného života stiahli.

Vždy boli jeden druhému oporou. Abrhám svoju milovanú podržal, keď jej diagnostikovali rakovinu v roku 2014 a ona sa o neho obetovala po tom, čo ho začalo trápiť zdravie. „Libuška má neuveriteľnú oporu v Jozefovi Abrhámovi, ale pozor, je to vzájomné! Je to ľudsky nádherná dvojice. Libuška je čistá duša, anjel na zemi,“ povedala svojho času pre eXtra.cz herečka Eva Hrušková, ktorá sa s Libuškou kamarátila. Dôkazom boli aj zábery z konca minulého, na ktorých obetavo tlačila vozík svojho milovaného Josefa. 

Osud však rozhodol inak. Namiesto Abrháma, ktorého dlhodobo trápi viacero zdravotných problémov k sebe povolal jeho obetavú manželku. Šafránkovej sa podľa medializovaných informácii mala vrátiť rakovina pľúc, s ktorou bojovala pred rokmi. CNN Prima News informovala, že herečka mala v utorok podstúpiť  v pražskej Všeobecnej fakultnej nemocnici na Karlovom námestí náročnú operáciu. Jej jediný syn potvrdil, že legendárna predstaviteľka Popelky navždy odišla v stredu ráno.

„Ľahké to skutočne nebolo... Beriem všetko s obrovskou pokorou, a preto nikomu radšej nehovorím, že mi je fajn. Pokorne ďakujem tomu hore, ale nikdy neviete. Vesmír je veľmi nevyspytateľný a hravý a vždy vás môže prekvapiť,“ prezradila českému Blesku Šafránková krátko potom, čo postúpila prvý náročný zákrok. Žiaľ, vesmír je skutočne nevyspytateľný...

FOTO Libuše Šafránkovej a Josefa Abrháma plné lásky nájdete TU >>>

FOTO legendárnych postáv, ktoré Libuše Šafránková stvárnila nájdete TU >>>

FOTO našej milovanej Popelky v slzách nájdete TU >>>