Napriek tomu, že sa pre zúriaci koronavírus zastavilo šoubiznisové dianie a takmer celý rok sprevádzajú večierkové suchoty, v Los Angeles si dopriali slávnostné udeľovanie hudobných cien American Music Awards 2020. Konalo sa za prísnych pandemických opatrení a v poloprázdnej sále chýbalo množstvo jagavých mien. Hviezdy ako Justin Bieber, Katy Perry či Taylor Swift sa spojili s moderátorkou galavečera prostredníctvom videohovoru. No našli sa aj takí, ktorí si to prišli osobne užiť a ukázalo sa, že celebritám evidentne spoločenské dianie chýba. Akoby sa predbiehali v tom, ktorá zažiari v nablýskanejšej a extravagantnejšej róbe.

Spoločným menovateľom väčšiny outfitov bol metalický materiál a už potom išlo len o strih, ktorá kráska je ako ďaleko ochotná zájsť.

Jennifer Lopez (51)

Polstoročnicu má táto diva za sebou, napriek tomu si stále dopriava odhaľujúce outfity. Vďaka famóznej figúre opäť ukázala hlboký dekolt, holé brucho aj svalnaté stehno. Tromfla nielen o rok mladšiu kolegyňu Taraji P. Henson, ktorá zvolila výrazne striedmejší model, ale hravo strčila do vrecka všetky prítomné, aj výrazne mladšie dámy. J.Lo to skrátka vie, zakaždým je najlepšie oblečenou ženou podujatia, na ktoré sa vyberie.

Jennifer Lopez žiarila ako pravá diva.
Zdroj: Profimedia

Taraji P. Henson (50)

Aj keď herečka neukázala dráždivý dekolt či rozparok po pás ako Jennifer Lopez, oslnila aj v decentných minišatách vyšívaných perlami s ladiacim turbanom na hlave.

Moderátorka večera Taraji P. Henson zvolila striedmejší model.
Zdroj: Getty Images