Britská kráľovná Alžbeta II., ktorá sa stala vladárkou v roku 1952, keď zomrel jej otec Juraj VI., oslavuje svoje narodeniny dvakrát. Prvý raz v deň, keď sa narodila, teda 21. apríla - vtedy sa zíde blízka rodina. Veľké oslavy, ktoré zdieľa aj s poddanými sa tradične konajú v júni.  Minulý rok mala práve počas júnových osláv narodenín veľkú spoločenskú premiéru čerstvá manželka kráľovninho vnuka, princa Harryho - Meghan.  Zvládla to na výbornú - ale už tu sa dalo tušiť, že vojvodkyňa zo Sussexu nebude cudná a vo všetkom podriadená. Prišla v šatách s odhalenými ramenami. A to bol len začiatok.

Oficiálny svadobný portrét Harryho a Meghan PREKVAPIL jedným detailom. Briti si to všimli!

Korunovácia Alžbety II. v roku 1953.
Korunovácia Alžbety II. v roku 1953.
Zdroj: Profimedia.sk

ROZVOD bohatej speváčky Adele. Prevalilo sa tajomstvo jej manželstva

Meghan kráľovnú očarila.
Meghan kráľovnú očarila.
Zdroj: Profimedia.sk

Napriek všetkému si americká herečka kráľovnú získala. Panovníčke neostávalo nič iné, ako akceptovať to, že Meghan a Harry nebudú pokračovať v tradícii, ktorú zaviedla princezná Diana, keď po pôrode v nemocnici ukázala svoje deti fotografom, televíziám a ľuďom čakajúcim na tento moment. Urobili to aj Kate s Williamom pri všetkých troch deťoch. 

Meghan je výnimkou - palác avizoval, že si chcú okolnosti pôrodu nechať pre seba a ohlásiť ho až v momente, kedy uznajú za vhodné. Hoci sa špekuluje, že sa dieťa už narodilo, palác zatiaľ mlčí. 

Ak tomu tak nie je,  stále je šanca, že bude kráľovnin pravnuk oslavovať narodeniny vtedy, kedy aj ona. Bol by to rozhodne skvelý darček k sviatku rešpektovanej panovníčky Alžbety II. Mimochodom, v apríli oslavuje narodeniny aj tretie dieťa vojvodkyne Kate a Williama - princ Louis sa narodil 23.apríla 2018. 

Kate a William takto ukázali tretie dieťa, princa Louisa pred St Mary's Hospital v Londýne.
Kate a William takto ukázali tretie dieťa, princa Louisa pred St Mary's Hospital v Londýne.
Zdroj: Getty Images