Ďalší hurhaj

Hurhaj v prípade Zlatých pieskov nie je jediným tŕňom v päte Kralevich. Blíži sa aj súdne pojednávanie vo veci tragickej smrti Vietnamky Linh (†18), ktorá zahynula pod kolesami modelkinho auta. Keď Slovenskom otriasla hrôzostrašná nehoda zo Zochovej ulice, pri ktorej zahynuli piati ľudia, svoje na internete povedala aj europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová. A zatiahla do toho aj prípad Daniely.

„Dosť bolo Kralevich, koniec Skrúcaných a Rezešových,“ uviedla politička v úvode statusu a pokračovala: „Celkom isto by to malo byť mementom pre to, aby sme sa raz a navždy zbavili všelijakých Rezešových, Skrúcaných, Pallových a ďalších, ktorí zabíjali za volantom a dostali smiešny trest len preto, že predávajú kolagény na Instagrame, majú peniaze a kamarátia sa s politikmi. Majme konečne na viac!“

Daniela si pre tragédiu na zastávke Zochova, kde ožratý vodič usmrtil päť študentov, skočila do vlasov s europoslankyňou Luciou Ďuriš Nicholsonovou. Tá ju nahnevala statusom na sociálnej sieti, v ktorom Kralevich spomenula.

Kralevich status označila za hyenistický. „Vyprosím si takéto komenty… a takéto politické zneužívanie tragických udalostí niekým, kto má dokončenú základnú školu! Moja nehoda nebola pod vplyvom alkoholu, dokonca ani v rýchlosti a ani s používaním mobilu. Bolo to, žiaľ, obrovské nešťastie. Akosi ste zabudli na Lipšica!“ ohradila sa. Nicholsonová misske odpísala:

„Kto ste, madam? A čo tu robíte?“ Na čo miska znovu spustila: „A vy ste kto, madam? Zabudli ste, s kým ste si písali na Messengeri, však? Keď ma zrazu nepoznáte? Keď ma teda nepoznáte, čo si ma beriete do úst!“ odkázala rozzúrená misska europoslankyni.