Silvia Kucherenko a Sergej sa rozviedli v júni 2019. Senát totiž v apríli 2017 uznal vtedy jej manžela za vinného z obzvlášť závažného zločinu porušovania povinnosti pri správe cudzieho majetku. Odsúdili ho na 11 rokov vo väzení so stredným stupňom stráženia. Sergejovi hrozilo 10 až 15 rokov za mrežami, senát mu nakoniec naparil jedenásť. „Som nevinný,“ uviedol vtedy pred súdom ukrajinský podnikateľ, ktorého na pojednávaní podporovala aj Silvia. Napriek tomu, že sú už rozvedení, majú stále dobré vzťahy, keďže už navždy ich bude spájať ich syn, o čom svedčí aj fakt, že keď teraz vo februári prepustili z výkonu trestu Juraja Hossua, ktorého v roku 2019 odsúdili na deväťročný trest za zabitie Filipínca Henryho Acordu, na Instagrame zverejňovala drsné odkazy v prospech jej exmanžela.

„Bol prepustený človek, ktorý dokopal a vedome zabil chlapca na ulici, a ja to porovnávam s prípadom, keď môj exmanžel dostal exemplárny trest. Ten istý riaditeľ, ktorý ho z väznice prepustil, požiadal o prepustenie, čo Sergeja nechce pustiť! A ani na vychádzky, ani na nič!“ verejne sa pohoršovala. Silvia Kucherenko však po rozvode dlho sama neostala.

Od začiatku roku 2022 začala na Instagram pridávať tajomné fotky a videá. Sedela napríklad v aute a držala za ruku nejakého muža, potom sa pochválila krásnou kyticou ruží a pridala srdiečko alebo si užívala posedenia na terase v rakúskom Kitsee a na videách bolo vidno, že má neustále pánsku spoločnosť. Dokonca, keď sa jej minulý rok fanúšikovia na Instagrame opýtali, či má nového priateľa, pretože celá žiari, odpovedala: „Mám,“ a pridala smajlík. Jeho totožnosť však neustále prísne tají. Redakcii Plus JEDEN DEŇ sa však podarilo zistiť, kto má byť jej nový záhadný priateľ…

S kým randí Silvia Kucherenko? ›››