Keď známe ženy oslavujú narodeniny, zväčša sa na Instagrame pýšia honosnými darmi. Česká modelka sa však neodfotila obklopená kyticami a podarúnkami, nezverejnila ani to, čím ju prekvapil jej partner Paľo Habera.  Ukázala však niečo iné, zmysel pre humor.

Kopanec päťdesiatke

Na Instagram zavesila jednak fotku rodičov, ktorí jej dali  dobré gény  aj rodinné zázemie. A ešte smiešne video rozzúrenej ženy, ktorá evidentne nemá spracované, že je päťdesiatnička.

Bol to dobrý ťah, všetci sledovatelia Peštovú  hneď ubezpečovali, že jej sa to bude týkať najskôr za ďalších päťdesiat rokov. Majú však pravdu, Daniela si z veku naozaj vrásky robiť nemusí a vyzerá výborne. Vidno to aj na exkluzívnych pracovných ponukách, ktoré stále dostáva.

Dvojnásobná pocta

Modelka rozhodne nepatrí do modelkovského starého železa. Naopak, dočkala sa obrovskej pocty, keď sa opäť zaradila do kŕdlika krások, ktoré predvádzajú bielizeň Victoria‘s Secret. Pre renomovanú módnu značku krásna Češka fotila už pred 23 rokmi. Dokonca na móle predviedla päťmiliónovú podprsenku Fantasy Bra ,Dream Angel‘. Z českých modeliek sa to podarilo už len Karolíne Kurkovej.

Ešte väčšia pocta však je, že teraz ju firma zase oslovila, aby pre nich fotila. Po troch pôrodoch a v roku, keď sa z nej stáva päťdesiatnička! V marci propagovala ich jarnú kolekciu a spolupráca pokračuje aj na jeseň. Zmena je snáď len v tom, že pre koronu sa líčenie deje vonku na čerstvom vzduchu, ako ukázala kráska na Instagrame na snímke zo zákulisia.

Bude nám radiť

Ďalší darček k päťdesiatke jej dal magazín Harpers Bazaar. Presne od októbrového čísla tu má vlastnú rubriku, kde môže písať o pocitoch a názoroch. Na Instagrame napísala, aká je zo spolupráce šťastná, a vyzvala ženy, aby dali vedieť, čo ich zaujíma. Priznala sa tiež, že už pre časopis skúša odporučené antiaging prípravky, pretože ona to ešte nevzdáva.