Má dvadsaťsedem rokov a celé roky kraľuje na pomyselnom tróne britských modeliek. Svojím zárobkom strčila do vrecka aj megaúspešnú Kate Mossovú. Podľa dailymail.co.uk zarobila Cara v roku 2018 v prepočte 24,2 milióna eur. Znamená to, že denne to bolo 66 090 eur. Pekná sumička!

Cara v šatách Chanel s Karlovým rukopisom...
Cara v šatách Chanel s Karlovým rukopisom...
Zdroj: Profimedia

Z kedysi burajo sa zabávajúcej mladej ženy, ktorej nos s veľkou pravdepodobnosťou okúsil aj kokaín, je dnes vraj seriózna biznismenka na zelerovej šťave a žije aj z lásky k americkej herečke Ashley Bensonovej.

Cara Delevingne a Ashley Benson
Cara Delevingne a Ashley Benson
Zdroj: INSTAGRAM

"Keď som bola mladšia, mohla som byť divoká a zároveň pracovať. Teraz nemôžem robiť oboje," povedala Cara. Mimochodom, jej matka, Pandora Delevingne, dlhoročná priateľka škandalóznej Sarah Fergusonovej, bojovala so závislosťou na heroíne.

Zrútená

Cara, ktorá má dve sestry, si v pätnástich prešla nervovým zrútením. Aj keď chcela byť vraj skôr herečkou alebo bubeníčkou, okamžitý úspech zaznamenala ako modelka.

Cara Delevingne
Cara Delevingne
Zdroj: Facebook C. D.

Zbožňujú ju


V rokoch 2012 - 2013 sa stala ikonou mladej generácie, vo svojich dvadsiatich rokoch absolútne zažiarila. Miloval ju módny časopis Vogue, na jeho obálke bola až 15-krát. Milujú ju aj značky Saint Laurent, Armani či Moschino.


Aj keď sa považuje skôr za herečku, ktorou chcela byť vraj od detstva, stále jej vynáša viac peňazí modeling. "Modeling ma nenapĺňa, to nie," povedala v jednom z interview. Hlavne, že napĺňa účet. Život Cary, ktorá si aktuálne zahrala vo filme Carnival Row s Orlandom Bloomom, je nákladný...

FOTOGRAFIE CHAMELEÓNA CARY NÁJDTETE VO FOTOGALÉRII.