Potomkovia známych ľudí to nemajú ľahké. Často nestoja o pozornosť, vďaka celebritným rodičom ale médiá zaujíma aj ich súkromie. Najmä keď sa vymyká z priemeru...

Skúša to cez bisexualitu

 Samozrejme, sú výnimky, ktoré sú v médiách veľmi rady, hoci si to nezaslúžia. Príkladom je dcéra Karla Gotta (†80) Dominika (46). Svoje slávne meno začala zneužívať hlavne po otcovej smrti. Kým jeho žena Ivana a mladšie sestry sa stiahli z očí verejnosti, ona sa do pozornosti pchá, ako sa len dá.Bývalá barmanka, ktorá predáva za pultom údeniny, nevynechá žiadnu príležitosť, aby bola na očiach. Bohužiaľ, často sa v spoločnosti díva na dno pohárika, takže sa o nej píše hlavne v súvislosti s alkoholickými excesmi. Dokonca si z nej uťahujú už aj otcovi kolegovia z brandže, ktorí by si za Gottovho života nič podobné nedovolili.

Naposledy Dominiku potupil český moderátor Slávek Boura. Vo svojej talkshow si nasadil na tvár masku s portrétom Dominiky, na stolík postavil fľašu a ostentatívne si nalial, za čo ho publikum obdarilo škodoradostným smiechom.

Toto už je asi aj Dominike nepríjemné, inak jej však nevadí, keď sa o nej píše. Prezradila toľko rodinných intímností, že v Česku o tom vyšlo samostatné vydanie časopisu. A aby bola zaujímavá aj ona, prezradila novinárom, že je bisexuálka a páčia sa jej muži aj ženy. Pritom kým žil otec, nič podobné sa neodvážila ani len naznačiť.

Vydedený syn?

Gottovej dcére neprekáža, keď sa hovorí o svojej sexualite, iné deti sa dostali na stránky médií proti svojej vôli. Napríklad syn Petra Nárožného, ktorý je gay. Svojho času sa z toho v českej tlači spravila kauza. Písalo sa, že slávny otec sa ho zriekol a vydedil ho. Herca dokonca citovali. Údajne mal syna vyhodiť z domu so slovami: „A von, buz….ta v dome nechcem!“

Ukázalo sa však, že komik má s oboma svojimi deťmi dobré vzťahy a toleruje aj Petrovho partnera. Je to len zopár dní, čo sa celá rodina zúčastnila krstu Nárožného albumu Škoda slova, ktoré spadne vedľa. Populárny umelec, ktorý si inak súkromie stráži, bez problémov pózoval s vnučkami, ktoré mu dala dcéra, ale aj so svojím „zaťom“. Evidentne neklamal, keď pred časom odpovedal na otázku, ako vychádza so synom, takto: „Máme dobré vzťahy a vždy sme mali. Neviem, v čom by mal byť problém.“ A Petr pritakal, že medzi ním a otcom nie je žiadne napätie. (Pokračovanie na ďalšej strane.)